Avslutad | Fashionabla – Torsdag 9 juni 2016
VÄSKA, MARC BY MARC JACOBS, ljusbrunt läder, gulmeta detaljer, 33x16x15cm, dustbag, slitage på hörnen
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Les Pivoines, Christiane Vauzelles, 100% siden, 42x42cm, röd, ljusgrön, originalask,
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Les Tigreaux, Robert Dallet, 100% siden, 42x42cm, röd, rosa, grön, originalask.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Fantaisies Indiennes, Loic Dubigeon, 100% siden, 42x42cm, gul, rosa, grön, originalask
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, mongram canvas, vit, rosa, vitt läder, 20x14x4cm, nogra färgskiftningar.
VÄSKA, GUCCI, Horsebite Hobo Bag, beige, brun gg monogram, brunt läder, 36x27x10 cm, märkt 115867 491404. Visst slitage.
SOLGLASÖGON, D&G, 4033 501/8G 130, svarta bågar, svarta glas, strass detalj, putsduk, etui, lite repor.
SOLGLASÖGON, BOTTEGA VENETA, B.V.196/S 3Y5, sköldpaddsfärgade bågar, bruna glas, putsduk, etui.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Brandebourgs, Cathy Latham, 100% siden, 42x42cm, lila, cerise, originalask
Kläder Skor
SNEAKERS, ACNE STUDIOS, Adriana Alpine, svart lack, stl 38, shopcondition.
Visa varaAccessoarer Väskor
VÄSKA, MICHAEL KORS, svart och beige saffiano läder, gulmetall detaljer, 36x28x17cm, dustbag.