Avslutad | Fashionabla – Torsdag 9 juni 2016
Accessoarer Plånböcker
KORTHÅLLARE,, DVF, Zip around cardholder python, off-white präglat läder, 11x7x2 cm, originalask.
SOLGLASÖGON, PRADA, SPR 08R 5719, TKO-3H2, ljusgrå bågar, gråsvarta glas, putsduk, etui, ytterkartong.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, 100% siden, 42x42cm röd, svart, guld, originalask, knytkort i ask
ARMBAND, HERMÈS, Caleche, emalj, vitemetall, diameter 6,5cm, smyckespåse, etui, några repor.
ARMRING, MARC BY MARC JACOBS, orange emalj, gulmetall, öppningsbart, diameter 6cm, smyckespåse.
VÄSKA, BOTTEGA VENETA, Intrecciato, Hobo bag, svart fläta läder, 46x30x4cm, dustbag,
VÄSKA, YSL, svart läder, vitmetall detaljer, 36x36x16cm, dustbag, slitage på hörnen
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Ex Libris, Hugo Grygkar, 100% siden, 90x90cm, svart, originalask.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, HERMÈS, vändbart i svart och brunt, spänne i vitmetall längd 95, bredd 3cm, dustbag till spännet, originalask.
Kläder Skor
BALLERINA, LOUIS VUITTION, brunt tyg, monogram canvas, gulmetall detalj, stl 36, resår, skopåse,
Kläder Skor
SKOR, GUCCI, beige tyg med monogram, brunt läder, gulmetall detalj, stl 38C, klack 8,5cm, skopåse, kartong,