Avslutad | Fashionabla – Torsdag 9 juni 2016
Kläder Skor
SANDAL, TOD´S, naturfärgat läder, gummisula med dobbar, stl 40 1/2, skopåse samt kartong.
Kläder Skor
SANDAL, BOTTEGA VENETA, svart läder, fjärilsspänne i gulmetall, klack 1,5 cm, stl 41, skokartong.
Accessoarer Scarves
SCARF, BURBERRY, cerise med svart, vit, cerise rutig kant, 100% siden, 68x68 cm.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, vintage, Noe, monogram canvas, 26x34x19 cm. visst slitage, några fläckar på väskans botten.
SOLGLASÖGON, DOLCE&GABBANA, D&G6011B, ljusa gulmetallbågar, korallfägade skalmar, etui.
SOLGLASÖGON, LOUIS VUITTON, 2014W, beige, brun melerade, etui samt ytterkartong.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Memoire d´Hermès, Cathy Latham, 100 % siden, 90x90 cm, rost, korall, brun, guld.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Brise de Charme, Julia Abadie, 100 % siden, 90x90 cm, svart, korall, blå, guld.
ARMRING, SOPHIE BY SOPHIE, förgylld metall, svart emalj, diameter 6,5 cm, smyckespåse.
VÄSKA, RALPH LAUREN, marinblått tyg, ljusbrunt läder, broderad polohäst 32x37x14 cm,
Accessoarer Necessärer
NECESSÄR, MOSCHINO, beieg och vitt randigt tyg, gult foder, hjärta, 30x16x2cm, MOSCHINO, clutch