241 - 250 av 250
1...111213 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 9 juni 2016

Klubbad för

Accessoarer Bälten

SKÄRP, PRADA, vitt läder, spänne i vitmetall (repor), längd 75cm, bredd 3,5cm, dustbag, slitage, extra hål har gjorts.

Utrop: 450 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, SJAL, 100% siden, gul, ljuslila, fransar, 150x27cm, Milano.

400 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Scarves

SJAL, GORDANA, mörklila sammet, 40% side, 150x27cm

300 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Scarves

SJAL, 90% merino ull, 10% casmere, fransar i mocka, beige, 210x74xm,

650 kr

Utrop: 450 kr

SOLGLASÖGON, GUCCI, GG179/7/S, brunmelerade bågarm bruna glas, etui, någon repa.

700 kr

Utrop: 450 kr

CLUTCH, EMILIO PUCCI, multicolor canvas, rosa läder, 24x14x1,5cm, mango, rosa, vit, dustbag

700 kr

Utrop: 800 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, TORY BURCH, ljusrosa saffianoläder, spänne i gulmetall, längd 85-90cm, bredd 4cm

600 kr

Utrop: 700 kr

RING, ALEXANDER McQUEEN, Butterfly Skull Ring, gulmetall med stenar, stl 16 mm, smyckespåse.

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, ALEXANDER WANG, svart läder, grått präglat läder, 32x34x12 cm, vitmetall detaljer, lite repor och slitage

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 2409/N/S 807, svarta båga, svarta glas etui,

375 kr

Utrop: 350 kr