Avslutad | Fashionabla – Torsdag 9 juni 2016
Klubbad för
Accessoarer Bälten
SKÄRP, PRADA, vitt läder, spänne i vitmetall (repor), längd 75cm, bredd 3,5cm, dustbag, slitage, extra hål har gjorts.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG179/7/S, brunmelerade bågarm bruna glas, etui, någon repa.
CLUTCH, EMILIO PUCCI, multicolor canvas, rosa läder, 24x14x1,5cm, mango, rosa, vit, dustbag
Accessoarer Bälten
SKÄRP, TORY BURCH, ljusrosa saffianoläder, spänne i gulmetall, längd 85-90cm, bredd 4cm
RING, ALEXANDER McQUEEN, Butterfly Skull Ring, gulmetall med stenar, stl 16 mm, smyckespåse.
VÄSKA, ALEXANDER WANG, svart läder, grått präglat läder, 32x34x12 cm, vitmetall detaljer, lite repor och slitage