Avslutad | Fashionabla – Torsdag 9 juni 2016
VÄSKA, MULBERRY, ljusblått läder, mässing färgade detaljer, 25x14x 5cm, visst sliatge, färgskiftning.
VÄSKA, FURLA, Medium Dome Shoulder Bag, svart läder, ljusa gulmetalldetaljer, 23x30x12 cm, avtagbar axelrem.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, CHANEL, CC Long Wallet Coin Purse, syrenlila quiltat läder, 19x10x2 cm, cert. samt hologrammärkt 16654262, originalask.
VÄSKA, STELLA McCARTNEY, Falabella Bag, marinblått konstläder, kedja i grå metall, 36x28x3 cm, dustbag.
VÄSKA, MULBERRY, Fitzrovia, brunt läder, gulmetalldetaljer, 37x25x16cm, dustbag, slitage.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 3500/s, WNOEU, svarta bågar, svarta glas, etui, några repor.
SOLGLASÖGON, CHANEL, 4002 103/72 54 19, bågar i vitmetall, blåa glas, putsduk etui.
Accessoarer Necessärer
NECESSÄRER, LOUIS VUITTON, Trousse demi-ronde, vintage, monogram canvas, 22x16x9cm, fodret behöver bytas, slitage
SOLGLASÖGON, CHRISTAIN DIOR, vintage, 2159 11, gulbruna bågar, ljusbruna glas, fodral, lite repor.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Alexandra Wallet, Damier Ebéne canvas, brunt läder, 16x11 cm, mynt, sedel, 6 st kontokortsfack. På den nya modellen av Alexandra är inredningen något annorlunda. Visst slitage.
Kläder Skor
SKOR, HERMÈS, svart skinnlack, spänne och detaljer i vitmetall, stl 38, klack 12 cm, platå 2 cm, skopåse, kartong.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Alma BB, monogram vernise, ljusgul, 23x17,5x11cm, avtagbar axelrem, lås samt nyckel, dustbag, kvitto från 2014.