21 - 40 av 250
123...13 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 9 juni 2016

Klubbad för

VÄSKA, MULBERRY, ljusblått läder, mässing färgade detaljer, 25x14x 5cm, visst sliatge, färgskiftning.

Utrop: 900 kr

VÄSKA, MULBERRY, ljusblå scotchgrain, beige läder, 34x26x16 cm, visst slitage.

800 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, FURLA, Medium Dome Shoulder Bag, svart läder, ljusa gulmetalldetaljer, 23x30x12 cm, avtagbar axelrem.

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, CHANEL, CC Long Wallet Coin Purse, syrenlila quiltat läder, 19x10x2 cm, cert. samt hologrammärkt 16654262, originalask.

3 200 kr

Utrop: 3 500 kr

VÄSKA, PRADA, Tessuto Double, svart nylon, 45x36x14 cm, cert. finns.

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, MULBERRY, svart präglat läder, kongo, 18x19x6 cm.

800 kr

Utrop: 550 kr

VÄSKA, MULBERRY, brunt präglt läder, kongo, 33x25x11cm, visst slitage

1 200 kr

Utrop: 800 kr

VÄSKA, STELLA McCARTNEY, Falabella Bag, marinblått konstläder, kedja i grå metall, 36x28x3 cm, dustbag.

4 600 kr

Utrop: 3 200 kr

VÄSKA, MULBERRY, Fitzrovia, brunt läder, gulmetalldetaljer, 37x25x16cm, dustbag, slitage.

Utrop: 2 500 kr

SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 3500/s, WNOEU, svarta bågar, svarta glas, etui, några repor.

650 kr

Utrop: 550 kr

ARMRING, DYBERG & KERN, svart strass, vitmetall, diameter 6,5cm, etui,

375 kr

Utrop: 350 kr

SOLGLASÖGON, CHANEL, 4002 103/72 54 19, bågar i vitmetall, blåa glas, putsduk etui.

425 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Necessärer

NECESSÄRER, LOUIS VUITTON, Trousse demi-ronde, vintage, monogram canvas, 22x16x9cm, fodret behöver bytas, slitage

1 100 kr

Utrop: 450 kr

SOLGLASÖGON, CHRISTAIN DIOR, vintage, 2159 11, gulbruna bågar, ljusbruna glas, fodral, lite repor.

1 300 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Alexandra Wallet, Damier Ebéne canvas, brunt läder, 16x11 cm, mynt, sedel, 6 st kontokortsfack. På den nya modellen av Alexandra är inredningen något annorlunda. Visst slitage.

1 500 kr

Utrop: 1 400 kr

Kläder Skor

SKOR, HERMÈS, svart skinnlack, spänne och detaljer i vitmetall, stl 38, klack 12 cm, platå 2 cm, skopåse, kartong.

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Alma BB, monogram vernise, ljusgul, 23x17,5x11cm, avtagbar axelrem, lås samt nyckel, dustbag, kvitto från 2014.

5 400 kr

Utrop: 4 200 kr

Kläder Skor

SKOR, LAUREN RALPH LAUREN, svart läder, stl 39, klack i trä 13cm, platå 3 cm.

600 kr

Utrop: 350 kr

VÄSKA, VIVIANNE WESTWOOD, brunt tyg, brunt läder, 50x23x12 cm.

Utrop: 800 kr

VÄSKA, SVENSKT TENN, Josef Frank, tyg, svart läder, 39x32x10cm.

1 100 kr

Utrop: 450 kr