241 - 260 av 978
1...121314...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 april 2016

Klubbad för

Grafik, Evert Lundquist (1904-1994), 7/50, 25x27,5cm, i ram och glas

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Grafik, Mariana Ekner, "Lejonblick", 28x28cm, oramad med passpartou

100 kr

Utrop: 100 kr

Serigrafi, Richard Ryan (1974-), 12st i Mapp, "The Manhattan Octaves", 185/250, 34x48, 48x34

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Mormorsur 14K, en boett, nr.9879, defekt, graverat

750 kr

Utrop: 750 kr

Fickur, S800 två boetter, nr.38651, graverat, går ej

Utrop: 200 kr

Fickur S800 två boetter, nr.5789538, defekt krona

150 kr

Utrop: 200 kr

Skulptur Gips, Bror Hjorth (1894-1968), höjd 19,5cm

2 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Blandteknik på betong, Mats Pehrson (1958-), "A girls best friend", 51x35cm

1 900 kr

Utrop: 1 800 kr

Akvarell, Kaj Bernstone (1946-), 51,5x38cm, i ram och glas

850 kr

Utrop: 850 kr

Grafik, Gustav Rudberg (1915-2001), 152/360, 30x37cm, fuktskador i nedre kant, i ram och glas

Utrop: 200 kr

Olja på duk, Willie Weberg (1910-1995), 52x79cm, i ram

4 000 kr

Utrop: 4 800 kr

Olja på duk, Anders Palmér (1958-), 44,5x34,5cm, små färgbortfall

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Grafik, Esias Thorén (1901-1981), provtryck, 37x60cm, i ram och glas

Utrop: 1 200 kr

Skål med lock, Gustavsberg, Arena, Stig Lindberg, höjd med lock 14,5cm

Utrop: 150 kr

Utrop: 150 kr

Tallrikar 4st, Gustavsberg, Arena, Stig Lindberg, Ø27,5cm, bubblor i glasyren

50 kr

Utrop: 75 kr

Tallrikar 6st, Gustavsberg, Arena, Stig Lindberg, Ø19,5cm, små repor

50 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Övrigt

Kikare, Nikon, Aculon T01, 8x21, snr.2016044, i kartong med manual

400 kr

Utrop: 200 kr

Solglasögon, Ray-Ban, Clubmaster, 3016, W0365, i fodral och kartong

900 kr

Utrop: 425 kr

Dalahäst, Nusnäs, höjd 20,4cm

375 kr

Utrop: 225 kr