261 - 280 av 978
1...131415...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 april 2016

Klubbad för

Dalahäst, Nusnäs, höjd 15cm

175 kr

Utrop: 125 kr

Dalahäst, Nusnäs, höjd 10,2cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Dalahäst, Nusnäs, höjd 10cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Dalahäst, Nusnäs, höjd 7cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Handväska, Marc By Marc Jacobs, läder, 32x36x15cm

Utrop: 1 600 kr

Armband 18K 60,2g 19,2cm

Utrop: 16 800 kr

Skål, Orrefors, Pond, Trassel, höjd 15,2cm

250 kr

Utrop: 200 kr

Vas, Sia home fashion, höjd 18cm

Utrop: 125 kr

Vas, Orrefors, Nils Landberg, signerad Orrefors nu 3491, höjd 23cm, repor

Utrop: 200 kr

Syltset, Villeroy & Boch, Flora Charm, tre burkar på bricka, längd bricka 31,5cm, höjd burkar 11cm

325 kr

Utrop: 225 kr

Kaffekoppar 8st, Villeroy & Boch, Flora, höjd 9cm, en med nagg

275 kr

Utrop: 225 kr

Digitalkamera Nikon 1 J1, snr.61083677, Objektiv Nikon 1Nikkor 10-30 VR, snr.2110006253, repig, startar ej, med laddare

Digitalkamera Sony, SLT-A58, snr.4661494, Objektiv Sony SAL18552, 18-55mm, snr.2229000, med laddare

Utrop: 1 800 kr

Digitalkamera Fujifilm X100S, snr.34M04157, med laddare

Objektiv Nikon AF-S, 105mm 1:2.8, snr.2080043, i påse

Laptop, Macbook Air, Apple, A1466, snr.C17N5K2PG085, helt raderad krävs installation, med laddare ej original

4 700 kr

Utrop: 3 600 kr

Parti silver 830, 1059,5g, graverat

2 600 kr

Utrop: 3 200 kr

Skärp 21K 170,5g 96cm, bucklor

Utrop: 53 000 kr

Siduna, 18K, damur, manuell, plastglas, armband X-länk med stav 18K, brv.20,9g

Utrop: 4 500 kr

Omega 18K, damur, manuell, integrerad länk 18K, brv.36,1g, skada på länk

Utrop: 9 000 kr