961 - 978 av 978
1...474849 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 april 2016

Klubbad för

Hänge S925 2,8g, ca 2x2cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 1,5g

50 kr

Utrop: 50 kr

Armband S925 16cm 7,1g, motiv: Vågen, med grön emalj

150 kr

Utrop: 100 kr

Halssmycke S925 41,5cm 9,0g, med förgylld detalj

150 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja Pansar S925 42,5cm 1,8g

Utrop: 50 kr

Halskedja Pansar S925 60cm 7,0g

75 kr

Utrop: 100 kr

Dessertsked S800 140mm 18,1g, Lövmotiv

75 kr

Utrop: 50 kr

Matsked S800 63,2g 219mm, modell: Svensk, graverad

175 kr

Utrop: 200 kr

Mockaskedar 5st S830 brv 38,7g, 91mm, Modell: Rosen, med etui

125 kr

Utrop: 125 kr

Kaffeskedar 12st, S830, brv 153,7g, 109mm, Modell: Rosenholm

475 kr

Utrop: 450 kr

Mockaskedar 6st, S830, brv 45,9g, 87mm, okänd Flora-modell, med etui

125 kr

Utrop: 150 kr

Klockor Diesel

Diesel herrur DZ-1091 stål med defekt läderarmband, quartz, repigt glas, Snr: 120606

Utrop: 400 kr

Apple Iphone 5 A1429 16GB, Imei: 013734000164771, Comviq låst, laddare, repigt skal

1 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Apple Iphone 5S A1457 Imei: 358827057265278, använd till 3, med laddare ej original, repig och små skador

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Figurin Royal Copenhagen Isbjörn andrahandssortering, H: 33cm

750 kr

Utrop: 250 kr

Ölglas 5st med konst/figurmotiv, signatur Lasse Åberg, i orginalförpackning

250 kr

Utrop: 200 kr

1 Portabel högtalare UR 19737 med elsladd

950 kr

Utrop: 200 kr

Pärlhalsband med silverlås (saknas en detalj på låset) Øca6,1mm, 44cm

Utrop: 600 kr