921 - 940 av 978
1...46474849 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 april 2016

Klubbad för

Ring S900 3,9g Ø19,5 skev

Utrop: 50 kr

Ring S925 3,1g Ø17¼ med stenar, skev

75 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 3,9g Ø17 med stenar, skev

75 kr

Utrop: 100 kr

Örhängen ett par Silver S925 6,6g ca 4cm, Design: Lapponia

475 kr

Utrop: 250 kr

Collier Silver S925 15,3g ca 70cm

750 kr

Utrop: 300 kr

Örhängen ett par S925 3,2g signerad Thomas Sabo, med gröna stenar

350 kr

Utrop: 125 kr

Hänge S925 13,4g 5x4cm signerad Thomas Sabo, med gröna stenar

900 kr

Utrop: 300 kr

Ring S925 Ø20½ 6,0g

100 kr

Utrop: 125 kr

Ring S925 Ø20¾ 6,2g med rörlig detalj

125 kr

Utrop: 150 kr

Vas S925 182,8g, höjd: 100mm, signerad Wiwen Nilsson (1940), med gravyr och detalj i förgyllt silver, synlig buckla

1 500 kr

Utrop: 700 kr

Armband S925 33,6g defekt

100 kr

Utrop: 125 kr

Ring S925 7,8g Ø17¾

Utrop: 125 kr

Ring S925 6,8g Ø18, med synlig lagning

Utrop: 100 kr

Halssmycke S925 ca 70,5cm 7,3g signerad Thomas Sabo, med ögla för berlock

325 kr

Utrop: 150 kr

Berlock S925 1,7g, signerad Thomas Sabo, "Klacksko" med vit/skimmrande emalj och liten sten

200 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 Ø17¾ 2,6g, synlig lagning

Utrop: 50 kr

Ring S925 Ø17¾ 6,1g, skev

Utrop: 100 kr

Halskedja Ankar S925 41cm 2,1g

50 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 1,5g defekt

Utrop: 50 kr

Parti Silver S925 33,5g med sten, defekt

100 kr

Utrop: 125 kr