Avslutad | Pant – Tisdag 5 april 2016
Klubbad för
Vas S925 182,8g, höjd: 100mm, signerad Wiwen Nilsson (1940), med gravyr och detalj i förgyllt silver, synlig buckla
Berlock S925 1,7g, signerad Thomas Sabo, "Klacksko" med vit/skimmrande emalj och liten sten