941 - 960 av 978
1...474849 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 april 2016

Klubbad för

Armband Pansar S835 20,5cm 21,0g

75 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 Ø19 13,1g skev

Utrop: 250 kr

Hänge S925 2,7g ca2x2cm, skev

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S925 4,0g, saknar ett stopp

50 kr

Utrop: 75 kr

Armband Cordell S835 18,5cm 6,5g

Utrop: 50 kr

Halskedja Venezia S835 42,5cm 4,3g

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Figaro S835 41,5cm 8,9g

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Figaro S835 42cm 5,5g

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja S835 45cm 22,2g

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti Silver S835 10,8g defekt

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti Silver S925 4,2g med stenar, defekt

Utrop: 50 kr

Ring S925 Ø18 6,2g, med förgylld detalj

200 kr

Utrop: 125 kr

Armring S835 Ø5,5cm 21,1g, öppen modell

125 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S835 0,7g Vågen

Utrop: 50 kr

Ring S800 Ø15¾ 3,2g, mönstrad, synlig lagning

25 kr

Utrop: 50 kr

Brosch S800 2,7g, ca 3x3cm, Kors (1937)

50 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Pansar S800 48cm 2,2g

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti Silver S835 2,4g defekt

Utrop: 50 kr

Stencollier, lås i okänd metall, 59cm, brv 79,6g

125 kr

Utrop: 75 kr

Parti Silver S925 17,5g defekt

50 kr

Utrop: 75 kr