Armband Pansar S835 20,5cm 21,0g
Utrop: 75 kr
Ring S925 Ø19 13,1g skev
Utrop: 250 kr
Hänge S925 2,7g ca2x2cm, skev
Utrop: 50 kr
Örhängen ett par S925 4,0g, saknar ett stopp
Armband Cordell S835 18,5cm 6,5g
Halskedja Venezia S835 42,5cm 4,3g
Halskedja Figaro S835 41,5cm 8,9g
Halskedja Figaro S835 42cm 5,5g
Halskedja S835 45cm 22,2g
Parti Silver S835 10,8g defekt
Parti Silver S925 4,2g med stenar, defekt
Ring S925 Ø18 6,2g, med förgylld detalj
Utrop: 125 kr
Armring S835 Ø5,5cm 21,1g, öppen modell
Hänge S835 0,7g Vågen
Ring S800 Ø15¾ 3,2g, mönstrad, synlig lagning
Brosch S800 2,7g, ca 3x3cm, Kors (1937)
Halskedja Pansar S800 48cm 2,2g
Parti Silver S835 2,4g defekt
Stencollier, lås i okänd metall, 59cm, brv 79,6g
Parti Silver S925 17,5g defekt
Tisdag 5 apr 2016