Avslutad | Pant – Tisdag 3 november 2015
Ljusstake Orrefors Celeste, 37cm, helblå kropp med silverfärgade prickar, i orginalkartong
Mattor Övrigt
Exklusiv orientalisk matta, Silke Ghom, ca 175x108, blåsvart botten med beiga, turkos/grå-brun inslag (små fläckar förekommer)). Visas ej.
Förgylld bordspendyl, romersk kvinna, höjd 48,5cm bredd 44cm, EJ nyckel, pendel eller glas
Mattor Övrigt
Matta Turkmensk, ca300x200cm, tätknuten, mörkröd med röd/vit/blå inslag, skador/fläckar förekommer. Visas ej.
Mattor Övrigt
Orientalisk Matta Tabriz, ca3x2m, nyskick (från 1990-talet), brun-beige botten med inslag av blått/rött/vitt i medaljonger, kanten mörkblå. Visas ej.
Digitalkamera, Pentax K-7 kamerahus snr:3414169, i gott skick med objektiv Pentax 28-80mm 1:.5-4.5 snr:1955808, med canon linslock samt Sigma Objektv 28-80mm 1:3.5-5.6 snr:3494954 i Nikonväska med laddare.
Kristallkrona elektrisk (defekt/ kristaller saknas) Lösa delar i påse medföljer. Ø 36cm. Ej funktionsgaranti.