Avslutad | Pant – Tisdag 3 november 2015
Fritid Övrigt
Paintballmarkör / paintbollgevär, Tippmann 98 Custom, serienr:1400142PS, repor, skav & färgrester, magasin & med tom gasflaska, saknar pip-påse
Fritid Övrigt
Paintballmarkör / paintbollgevär, Tippmann 98 Custom, serienr:1400111PS, repor, skav & färgrester, magasin & med tom gasflaska, saknar pip-påse
Mattor Övrigt
Orientalisk matta, Isfahan, 168x102, i skick som ny, röd botten med beiga/blå inslag. Visas ej.
Mattor Övrigt
Orientalisk matta, Senneh, 152x111, i bruksskick, någon skadad kant, blå botten, med röd/lila/beige inslag. Visas ej.
Mattor Övrigt
Orientalisk Matta, Kashghai, ca 295x214cm, fransar tvättfärgade, fläckar och skador kan förekomma. Visas ej.
Mattor Övrigt
Orientalisk matta, Exklusiv matta, Isfahan, ca317x205, mörkblå bård, blommönster, mycket fin matta, något lös kantundersida. Visas ej.
Mattor Övrigt
Orientalisk matta, Keshan, ca201x132, mörkblå botten, röda inslag, äldre fin matta. Visas ej.
Skål Kosta Boda Boda G, Wärff (båtformad) Nr: 58007. Höjd: ca 11cm, bredd: ca 19 + 13cm..
Ett par kandelabrar, 50cm höga, 5-armade, med blå keramikkropp (tillverkade 1800-talets senare hälft), sterarindropp förekommer