861 - 880 av 1 437
1...434445...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 november 2015

Klubbad för

Fritid Övrigt

Paintballmarkör / paintbollgevär, Tippmann 98 Custom, serienr:1400142PS, repor, skav & färgrester, magasin & med tom gasflaska, saknar pip-påse

75 kr

Utrop: 500 kr

Fritid Övrigt

Paintballmarkör / paintbollgevär, Tippmann 98 Custom, serienr:1400111PS, repor, skav & färgrester, magasin & med tom gasflaska, saknar pip-påse

100 kr

Utrop: 500 kr

Målning, Akvarell, ca 28x22cm, signerad Axel Ljungstedt

125 kr

Utrop: 1 000 kr

Mattor Övrigt

Orientalisk matta, Isfahan, 168x102, i skick som ny, röd botten med beiga/blå inslag. Visas ej.

8 100 kr

Utrop: 4 000 kr

Mattor Övrigt

Orientalisk matta, Senneh, 152x111, i bruksskick, någon skadad kant, blå botten, med röd/lila/beige inslag. Visas ej.

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Mattor Övrigt

Orientalisk matta, Tabriz, 210x154, röd/beige, fläckar/skador. Visas ej.

8 300 kr

Utrop: 3 500 kr

Mattor Övrigt

Orientalisk Matta, Bidjar, ca 300x200cm fläckar och skador kan förekomma. Visas ej.

2 100 kr

Utrop: 4 200 kr

Mattor Övrigt

Orientalisk Matta, Kashghai, ca 295x214cm, fransar tvättfärgade, fläckar och skador kan förekomma. Visas ej.

1 200 kr

Utrop: 3 500 kr

Mattor Övrigt

Orientalisk matta, Sarouk, ca 290x200cm skador och fläckar kan förekomma. Visas ej.

2 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Mattor Övrigt

Oreintalisk matta, Turkisk, ca1,51x0,92, defekter och skador kan förekomma. Visas ej.

375 kr

Utrop: 800 kr

Mattor Övrigt

Matta, Orientalisk Bakhtiari, ca1,9x1,35, skador/defekter kan förekomma. Visas ej.

1 200 kr

Utrop: 3 500 kr

Mattor Övrigt

Orientalisk Matta ,Isfahan, ca124x80, mästarsignerad, diverse defekter. Visas ej.

5 500 kr

Utrop: 2 600 kr

Mattor Övrigt

Orientalisk matta, Exklusiv matta, Isfahan, ca317x205, mörkblå bård, blommönster, mycket fin matta, något lös kantundersida. Visas ej.

26 500 kr

Utrop: 28 000 kr

Mattor Övrigt

Orientalisk matta, Keshan, ca201x132, mörkblå botten, röda inslag, äldre fin matta. Visas ej.

1 500 kr

Utrop: 3 500 kr

Skål Kosta Boda Boda G, Wärff (båtformad) Nr: 58007. Höjd: ca 11cm, bredd: ca 19 + 13cm..

375 kr

Utrop: 200 kr

Ett par kandelabrar, 50cm höga, 5-armade, med blå keramikkropp (tillverkade 1800-talets senare hälft), sterarindropp förekommer

9 500 kr

Utrop: 12 600 kr

Ljusstake Orrefors Celeste, 41cm, genomskinligt frostad kropp, i orginal kartong

850 kr

Utrop: 700 kr

Ljusstake Orrefors Celeste, 37cm, genomskinligt frostad kropp, i orginal kartong

550 kr

Utrop: 650 kr

Ljusstake Orrefors Celeste, 41cm, blå med silverränder på kropp, i orginal kartong

2 500 kr

Utrop: 700 kr

Ljusstake Orrefors Celeste, 37cm helblå kropp i orginalkartong

2 100 kr

Utrop: 600 kr