1421 - 1437 av 1 437
1...707172 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 november 2015

Klubbad för

Parti guld 14K, ett skevt halsband 47cm samt hänge skevt 2,2g

Utrop: 400 kr

Parti Silver, 2st defekta kedjor 5,2g

25 kr

Utrop: 50 kr

Halsband Pansar S925 52cm 6,2g

Utrop: 100 kr

Halsband Pansar S835 43cm 2,2g

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge, Medaljong S925 något repig baksida 2,7g

Utrop: 75 kr

Ring med sten 14K skev skena Ø18 6,8g

Utrop: 1 300 kr

Örhänge ett udda 18K 0,7g

Utrop: 200 kr

Parti Silver, 1st skev ring Ø18½, 1st defekt halsband Venezia 53cm 8,7g

Utrop: 50 kr

Klockor Pulsar

Herrur Pulsar Srn:5547423, chronograph med datum, stållänk 18cm och viklås, brukslitage

150 kr

Utrop: 350 kr

Mobil Samsung Galaxy S5, modell:SM-G900F, 16GB, Olåst, något naggad i kanterna, IMEI:353421060229003

1 800 kr

Utrop: 1 500 kr

Solglasögon Ray-Ban P, RB-3506 kopparfärgade bågar, fint skick

475 kr

Utrop: 375 kr

Solglasögon Dolce & Gabbana DG-2090 guldfärgade bågar, något repiga glas, i fodral ej orginal, skeva bågar

250 kr

Utrop: 300 kr

Apple iPhone 5 A1429 16GB med fodral, laddare och USB kabel "ej original" Olåst, något repig, IMEI:013405001180237

1 400 kr

Utrop: 1 100 kr

Mobil Samsung Galaxy S II tar ej laddning, något repig front, med extra batteri-X longer med extra baksida till telefon, med laddare (ej orginal) och USB sladd, operatör okänd

300 kr

Utrop: 50 kr

Bärbar dator Lenovo B575e modell 3685 500Gb Windows 8 snr WB0301040N med strömkabel. Bruksslitage.

1 000 kr

Utrop: 650 kr

Laptop Sony Vaio svf152C29M snr 546331550043582 Windows 8, 4 gb ram, Intel Pentium 1,80 GHz med laddare i kartong.

2 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Mobil Sony Xperia, modell: ST27i, 4GB, låst i Telenor, IMEI:352891058751021

425 kr

Utrop: 350 kr