Avslutad | Pant – Tisdag 3 november 2015
Klockor Pulsar
Herrur Pulsar Srn:5547423, chronograph med datum, stållänk 18cm och viklås, brukslitage
Mobil Samsung Galaxy S5, modell:SM-G900F, 16GB, Olåst, något naggad i kanterna, IMEI:353421060229003
Solglasögon Dolce & Gabbana DG-2090 guldfärgade bågar, något repiga glas, i fodral ej orginal, skeva bågar
Apple iPhone 5 A1429 16GB med fodral, laddare och USB kabel "ej original" Olåst, något repig, IMEI:013405001180237
Mobil Samsung Galaxy S II tar ej laddning, något repig front, med extra batteri-X longer med extra baksida till telefon, med laddare (ej orginal) och USB sladd, operatör okänd
Bärbar dator Lenovo B575e modell 3685 500Gb Windows 8 snr WB0301040N med strömkabel. Bruksslitage.
Laptop Sony Vaio svf152C29M snr 546331550043582 Windows 8, 4 gb ram, Intel Pentium 1,80 GHz med laddare i kartong.