Avslutad | Pant – Tisdag 3 november 2015
Vas Orrefors, Vicke Lindstrand, signerad Orrefors LH 470023, höjd 24cm, små nagg i nedre kant
Laptop, HP ProBook 6450b, snr.CNU10232CV, med laddare och dockningsstation HP, snr.CNU041WGPM
Läsplatta, Samsung galaxy tab 2, GT-P3110, 8GB, snr.RF2C7031X3Y, repig, spricka i schassi, med laddare i kartong
Elektronik TV-apparater
Tv-skärmar 2st med DVD spelare, för bilen, Next Base, SDV685-M, snr.A685AH09253BA00764, med laddare, fjärkontroll och sladdar
Klockor Festina
Festina, F16358, chronograph, herrur, stål, quartz, originallänk, i box
Visa varaGlas Övrigt
Vas, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, "Caramba", signerad Kosta Boda Artist collection Ulrica HV 48134, höjd 21cm
Skål på fot, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, signerad Kosta Boda Atelier Ulrica HV 3373589006/1000, höjd 11cm
Vinglas, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, signerat Kosta Boda artist cou 98823 Ulrica HV, höjd 23,5cm
Vas, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, signerad Kosta Boda artist coll. 48749, Ulrica HV, höjd 10cm
Skål, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, signerad Boda artist col UHVallien 58013, höjd 4,4cm
Snapsglas, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, signerad Kosta Boda art coll Ulrica HV 99611, höjd 14,5cm