621 - 640 av 1 483
1...313233...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 oktober 2015

Klubbad för

Elgitarr, Fender Stratocaster, snr.MZ4245414, en mick bytt, i hårt fodral

2 000 kr

Utrop: 2 300 kr

Banjo, Marma, 6 strängad,

1 300 kr

Utrop: 600 kr

Fritid Sport

Längdskidor, Salomon Equipe 9 classic, L35537600, 196, med bindningar Rotefella, i väska

Utrop: 850 kr

Fritid Sport

Stavar, One way, diamond 930, 140cm

Utrop: 250 kr

Fritid Sport

Långfärdspjäxor, Fischer, RC Classic, stl.38

Utrop: 375 kr

Skor, & Other stories, stl.38

Utrop: 125 kr

Objektiv, Canon 50mm, snr.2115232669

500 kr

Utrop: 250 kr

Olja på duk, Eva Källman, "flickan", 145x147cm

3 400 kr

Utrop: 4 100 kr

Olja på pannå, signerad C W. Ramberg, 24/12 1950, i ram

Utrop: 200 kr

Färgseriegrafier, 4st, Richard Ryan (1974-), 337/380, 48x62cm, Silk-screen, Mi Sono Perso a Roma, "Colosseum Car crash, "La Madonna di Pantheon", "La Vergine", "Bright Star", i mapp

2 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Litografi, Roland Svensson (1910-2003), 39x30cm, Mälartorget, med konstnärens dedikation, i ram och glas, skadad i inramningens rygg

225 kr

Utrop: 250 kr

Tryck, efter gravyr, Le Modeste, 21,5x29,5cm, i ram och glas

275 kr

Utrop: 300 kr

Colorerat äldre handtryck, efter Angelo Biasioli (1790-1830), 16x22cm, i ram och glas

Utrop: 375 kr

Glasmålning, Erik Heinertz (1908-1965), 36x18cm, i ram

100 kr

Utrop: 125 kr

Olja på duk, Carl-Olof Sävö, "Äng", 30x43cm, i ram

125 kr

Utrop: 75 kr

Akryl på papper, Per Adalbert von Rosen (1953-), tre kronor, 29x21cm, i ram med glas

375 kr

Utrop: 300 kr

Olja på pannå, Alexander Roos, 28,5x37cm, i ram

Utrop: 425 kr

Olja på duk, Holger Eklöf, 31x22cm, i ram

Utrop: 125 kr

Färgseriegrafier 12st, Richard Ryan (1974-), The Manhattan Octaves, 156/250, 34x48, 48x34cm, i mapp

4 000 kr

Utrop: 4 400 kr

Grafiskt blad, handtryck, Ingemar Lundin, II 12/25, "Döden och flickan", 30x22cm, i ram

125 kr

Utrop: 150 kr