641 - 660 av 1 483
1...323334...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 oktober 2015

Klubbad för

Hänge S925, 6,3g

125 kr

Utrop: 150 kr

Ring S925, 7,5g Ø19¼

150 kr

Utrop: 200 kr

Halskedja Ärtlänk S925, 10g 42cm

Utrop: 150 kr

Ring S925, 6,4g Ø17¼

Utrop: 150 kr

Olja på duk, Uno Vallman (1913-2004), 32x40cm, i ram

1 600 kr

Utrop: 800 kr

Olja på pannå, Harry Sahlin (1905-1987), 34x42cm, i ram

650 kr

Utrop: 500 kr

Färglitografi, Jörg Remé (1941-), 9/75, 56x49cm, oinramad

150 kr

Utrop: 200 kr

Kamera, Hasselblad, snr.TP53055, går ej att fästa objektiv, med två magasin, tre objektiv, Hasselblad distagon 50mm snr.4781016, Hasselblad snr.5251685, Carl Zeiss snr.4133787, och andra tillbehör i väska

Tårtgafflar 12st, S830, 203g 137mm, modell Prinsess

900 kr

Utrop: 700 kr

Skedar 6st, S830, 47,4g, 116mm

125 kr

Utrop: 150 kr

Skedar 13st S830, 385,2g, 158mm, modell Tornedal

2 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Tårtspade S830, 56,2g 219mm, modell Tornedal

700 kr

Utrop: 200 kr

Såsslev S830, 52,1g, 200mm, modell Tornedal

700 kr

Utrop: 200 kr

Uppläggningssked S830, 55,2g, 205mm, Lappmodell

700 kr

Utrop: 200 kr

Bakelsespade S830, 51,1g, 206mm, modell Prinsess

225 kr

Utrop: 150 kr

Uppläggningssked S830, 81,8g 222mm, modell Sachsisk

425 kr

Utrop: 250 kr

Såsslev S830, 55,9g 164mm

275 kr

Utrop: 200 kr

Tårtspade S925, 64,6g, 173mm, Ray Urban

650 kr

Utrop: 275 kr

Skedar 6st, S925, 208,2g, 151mm, Georg Jensen

3 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Bakelsespade S830, 34g 206mm

150 kr

Utrop: 100 kr