1481 - 1483 av 1 483
1...737475 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 oktober 2015

Klubbad för

Omega herrur 18K i boett, med datum, graverad, quartz, safirglas, defekt läderarmband spännet är sönder

4 700 kr

Utrop: 1 600 kr

Akustisk gitarr Benton Snr: 76550006, med lackskador och små sprickor/lagningar vid halsfästet, i mjukt och defekt fodral

125 kr

Utrop: 125 kr

Elgitarr Kingston Snr: 9201093 made in Korea, med skador på huvudet och små lackskador på kroppen, i defekt tygpåse

200 kr

Utrop: 125 kr