Avslutad | Pant – Tisdag 20 oktober 2015
Klubbad för
Omega herrur 18K i boett, med datum, graverad, quartz, safirglas, defekt läderarmband spännet är sönder
Akustisk gitarr Benton Snr: 76550006, med lackskador och små sprickor/lagningar vid halsfästet, i mjukt och defekt fodral