601 - 620 av 1 483
1...303132...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 oktober 2015

Klubbad för

Dalahäst, Nusnäs, höjd 25,5cm, spricka

325 kr

Utrop: 150 kr

Collier, 60cm

325 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja, Fleur de Santé, 44cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Collier, 43cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Olja på duk, R. Johansson, 46x53,5cm, i ram

175 kr

Utrop: 125 kr

Kaffekanna, Skål, Koppar

175 kr

Utrop: 100 kr

Kopparföremål 4st, bucklor, skador

Utrop: 125 kr

Klänning, Filippa K, strl S

300 kr

Utrop: 375 kr

Klänning, Tiger of Sweden, strl 40

300 kr

Utrop: 375 kr

Skor, Rodebjer, strl 37, i kartong

Utrop: 1 200 kr

Olja på duk, signerad L. Pizarro, 27x34cm, i ram

1 100 kr

Utrop: 100 kr

Foton 4st, Peter Lik, Lik Elements, 25x25cm, i originalkartong

2 900 kr

Utrop: 1 800 kr

Klockor Casio

Casio, WR 50M, 2784, herrur, quartz, datum, stål, originallänk

100 kr

Utrop: 125 kr

Musikinstrument Övrigt

Elbas, Yamaha, snr.Q0M123142, i mjukt fodral

700 kr

Utrop: 850 kr

Musikinstrument Övrigt

Elbas, Fender Musicmaster bass, lackskador, i mjukt fodral

5 400 kr

Utrop: 3 600 kr

Elektrisk gitarr Ibanez Universe, Swirl, snr.905240, saknar bakplattor, i hårt fodral

4 300 kr

Utrop: 4 200 kr

Elgitarr Daphon, spricka, i mjukt fodral

175 kr

Utrop: 200 kr

Elgitarr Fender Stratocaster, elite, USA, snr.E333379, i hårt fodral

Utrop: 8 400 kr

Elgitarr, Tom Anderson, Classic, 6-4-93A, saknar bakplattor, i mjukt slitet fodral, med kopia på värderingsbevis från 4sound

Utrop: 12 000 kr

Elgitarr, i mjukt fodral

Utrop: 300 kr