581 - 600 av 1 483
1...293031...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 oktober 2015

Klubbad för

Pärlcollier doserat 45,5cm, pärlstorlek ca 3-8mm, lås S925

200 kr

Utrop: 250 kr

Objektiv Nikon ED, Nikkor 80-200mm, snr.457098, bucklor, slitage, i fodral

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Digital systemkamera Nikon D700, snr.2068876, med objektiv Nikon 20-35mm, snr.213811, sliten, saknar laddare

5 100 kr

Utrop: 5 400 kr

Matskedar 6st S800 289,9g 185mm, graverade, missfärgade

700 kr

Utrop: 850 kr

Musikinstrument Övrigt

Multieffekt, Yamaha, DG-Stomp, snr.QZ02235, med strömsladd

1 200 kr

Utrop: 250 kr

Rörmicrofonförstärkare, Alto mictube stereo tube preamp, snr.6020007519, med strömsladd

350 kr

Utrop: 375 kr

Dynamisk kompressor, Samson S.com plus, stereo compressor limiter, snr.A51J0044E, med strömsladd

325 kr

Utrop: 375 kr

Kaffeskedar 12st S800 118,9g 107mm, GAB, modell Chippendale, repiga

375 kr

Utrop: 375 kr

Kaffeskedar 6st S800 93,5g 109mm, GAB, modell Rosenholm, repiga

250 kr

Utrop: 275 kr

Teskedar 3st S800 46,8g 120mm, GAB, modell Rosenholm, graverade, repiga

125 kr

Utrop: 150 kr

Glas 4st, Kosta Boda, "Mine", Ulrica Hydman Vallien, höjd 11cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Skål, Kosta Boda, "Mine", Ulrica Hydman Vallien, Ø25,5cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Grafikblad, Åsa Burman (1953-2002), "Katt", 32/100, 8,5x13,5cm, oinramad, veck

475 kr

Utrop: 100 kr

Handväska, Chanel, Jersey Flap, snr.3762862, i dustbag

5 900 kr

Utrop: 4 200 kr

Handväska, Chanel, Jersey jumbo double flap, snr. inte helt läsligt -8652, lite sliten

3 500 kr

Utrop: 4 200 kr

Bläckhorn, S830, 750g, graverat, med glasinsats

Kaffeskedar 12st S830 109,3g 100mm, Svenska Floran

300 kr

Utrop: 350 kr

Kaffeskedar 5st S830 48,9g 111mm

125 kr

Utrop: 150 kr

Kaffeskedar 8st 119mm, missfärgade

125 kr

Utrop: 50 kr

Kaffeskedar 12st 120mm, missfärgade

200 kr

Utrop: 50 kr