561 - 580 av 1 483
1...282930...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 oktober 2015

Klubbad för

Digitalkamera Canon G12, snr.093010006785, med laddare och minneskort 4GB, repor

900 kr

Utrop: 700 kr

Digital videokamera, Canon Legria FS200, snr.963860280999, med minneskort 16GB, laddare och tillbehör i kartong

550 kr

Utrop: 425 kr

Skulptur, Kosta, Mona Morales Schildt, signerad, höjd 15,5cm, små märken

800 kr

Utrop: 750 kr

Skulptur, glas, Björn Rönnqvist, längd 23cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Laptop, HP Mini, snr. 4CZ047029W, repig utsida, med laddare och fodral

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Vas, Kosta Boda, "Bali", design Kjell Engman, höjd 19,5cm

Utrop: 1 100 kr

Bordsur, made in I:O:M Great Britain, med ström, saknar visare, höjd 32cm

250 kr

Utrop: 250 kr

Samekniv, J Marttiini, graverad, bladlängd 20cm, i fodral

750 kr

Utrop: 200 kr

Figurin Bing & Gröndahl, höjd 6cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, Bing & Gröndahl, höjd 11,5cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon, Dahl, InTouch I, 32GB, IMEI: 862819010026011, snr. D1201302010001601, små repor på framsidan, låst med kod, med originalkartong, laddare, hörlurar, manual och skal

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Grafräknare, Texas instruments TI-84 Plus, snr.1738029562 K-0513Y, repor

325 kr

Utrop: 250 kr

Digital videokamera Canon Legria HFR56, snr.783924200764, med fodral och tillbehör i kartong, saknar laddare

750 kr

Utrop: 800 kr

Läsplatta, Sony, Xperia Z3, SGP621, IMEI: 356047060717734, snr. CB5A22QVU4, låst till Telia, med originalkartong, laddare och manual

2 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Kamerahus Canon EOS 5D, Mark III, snr.183029003055, med laddare och tillbehör i kartong

12 200 kr

Utrop: 6 600 kr

Gräddkanna, Sockerskål, pressglas

Utrop: 50 kr

Skålar, 3st, Ø 4-5cm, små nagg

125 kr

Utrop: 50 kr

Skålar 2st, Ø 4,5, 5,5cm, små nagg

Utrop: 50 kr

Dyrberg/Kern, damur, quartz, viklås, repig stållänk, i ask

550 kr

Utrop: 600 kr

Armring med stenar, öppningsbar, Snö of Sweden

125 kr

Utrop: 125 kr