701 - 720 av 1 747
1...353637...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 september 2015

Klubbad för

Figurin, Arpo, Rumänien, höjd 24cm

Utrop: 300 kr

Fat, Handmålat, Ungern, längd 23cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Olja på duk, Karin Ögren, (1956-), "Väderobservationer", 20x20cm, i ram

750 kr

Utrop: 600 kr

Akvarell, Fanny Hjelm, (1858-1944), "Sommar natt", 4,5x8cm, i ram, skadad

Utrop: 550 kr

Kostym, Lardini, super 130 ulltyg, italien, stl.50, osprättade fickor,

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Whiskeyglas, 3st, Orrefors, Elisabeth/Festival, höjd 7cm

250 kr

Utrop: 200 kr

Vinglas, Kosta Boda, Karlberg, höjd 13,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Vinglas, Kosta Boda, Karlberg, höjd 13cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Vinglas, Kosta Boda, Karlberg, höjd 12,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Dessertvinsglas 3st Orrefors, Lina, höjd 10,5cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Laptop Lenovo, Thinkpad, T440s, snr.PF-0021V613/10, med laddare i väska

5 000 kr

Utrop: 6 000 kr

Vas, Nittsjö, höjd 18,5cm, skador

Utrop: 50 kr

Tallrik för upphängning på väggen, handmålad Tyskland, Ø30cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Burk, näver/trä, höjd 13cm, spegel i botten

50 kr

Utrop: 50 kr

Prydnadsföremål, glas, Beranek, längd 25,5cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Prydnadsföremål, glas, höjd 15cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Klockor Citizen

Citizen Eco-drive, E101-S058031, 211030078, herrur, stål, månad, datum, originallänk, i box

500 kr

Utrop: 250 kr

Matta, ca.120x200cm, urblekt, bucklig

550 kr

Utrop: 200 kr

Figurin, lergods, Åke Holm, höjd 20cm

Utrop: 900 kr

Figurin, lergods, Åke Holm, höjd 23cm, spricka mellan fötterna

Utrop: 900 kr