681 - 700 av 1 747
1...343536...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 september 2015

Klubbad för

Tallrik för att hänga på väggen, Royal Copenhagen, Hare i vinterlandskap

Utrop: 50 kr

Fat, Gustavsberg, Argenta, Wilhelm Kåge, Ø30cm, skrift på undersidan

Utrop: 1 200 kr

Ljusstakar ett par, Tenn, höjd 29,5cm, ojämna

200 kr

Utrop: 125 kr

Skål, Iittala, Alvar Aalto collection, 50x182mm i originalkartong

200 kr

Utrop: 125 kr

Hörlurar, Beyer dynamic, DT880, R, bruksskick, i box

650 kr

Utrop: 425 kr

Digitalkamera Fujifilm, X20, Black, snr.34M50739, med laddare och usb-sladd i kartong

Utrop: 1 800 kr

Digitalkamera Panasonic, Lumix, DMC-FZ7, snr.J6SU17322R, med laddare i väska

650 kr

Utrop: 800 kr

Grafiskt blad, Jenny Olsson, 3/5, "Vy", 1999, 30x40cm

Utrop: 125 kr

Grafiskt blad, Jenny Olsson, 4/8, 1999, 21x38cm

Utrop: 125 kr

Grafiskt blad, Jenny Olsson, 7/12, "Som arm", 1999, 30x39cm

Utrop: 125 kr

Olja på duk, Axel Olson (1899-1986), 23x32cm, i ram

3 800 kr

Utrop: 4 000 kr

Tusch teckning, Einar Nerman, "Madame Dubarry", 37x20cm, i ram och glas

550 kr

Utrop: 700 kr

Akvarell, Margareta Carlstedt (1934-), "Vid Bromma Kyrksjö", 29x39cm, i ram

Utrop: 50 kr

Olja på pannå, Margareta Carlstedt, (1934-), "Hasslökilen", 21x26cm, i ram

Utrop: 50 kr

Etsning, Louis Bastin, (1912-1979), 26x13cm, i ram och glas

100 kr

Utrop: 125 kr

Etsning, Louis Bastin, (1912-1979), 7x8cm, i ram och glas

100 kr

Utrop: 125 kr

Glas Vaser

Vas, Orrefors, Edward Hald, Graal, höjd 15cm, små ytmärken

2 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Figurin, Lisa Larson, studio Gustavsberg, höjd 20cm

600 kr

Utrop: 300 kr

Prydnadsföremål, Saab 900, M 1994, längd 10,5cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Leksaksbil, Saab 92, skadad, längd 9cm

250 kr

Utrop: 50 kr