Avslutad | Pant – Tisdag 22 september 2015
Oljemålning, olja på duk signerad Emil Johansson-Thor 1952 "Snötäckt Ven" 52,5 x 69,5cm, skador på ramen, saknas kantlist vid duken, målning utan ram ca 38 x 55cm
Oljemålning, olja på duk signerad Eduard Velenta 47 "Gatumotiv" 43,5 x 51cm, skador på ramen, 2 fästen av duken i ramen har släppt, duken utan ram ca 33 x 41cm
Oljemålning, olja på pannå, okänd konstnär, motiv natur och hav 34 x 44,5cm, små skador på ramen, pannån utan ram ca 23 x 34cm
Digitalkamera Canon Eos 400D snr 0730379239 med obj Aspherical 28-80mm snr 2163747, små repor på displayen, ingen laddare, batteri urladdat
Sparbössa, design Georg Jensen "Elefant" i vitt pulverlackerat rostfritt stål, H:12,5cm, L:17cm, B:6cm