661 - 680 av 1 747
1...333435...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 september 2015

Klubbad för

Kopp, Arabia, Moomin, höjd 8cm

175 kr

Utrop: 100 kr

Solglasögon, Ray-Ban, slitna

375 kr

Utrop: 125 kr

Ljusstakar ett par, trä, Liljeholmens ljusstake nr.13, modell Carl Malmsten, höjd 16cm, glasmanschetter, naggade

400 kr

Utrop: 200 kr

Vas, Kosta Boda, "Bali", design Kjell Engman, höjd 21cm

Utrop: 1 200 kr

Samsung Galaxy Note 3, SM-N9005, IMEI:357507055363504, med laddare som saknar kontaktdel, i box

2 000 kr

Utrop: 1 700 kr

Samsung Galaxy, Note 3, SM-N9005, IMEI:351542064949809, med laddare, saknar kontaktdel, låst till Telia

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Urna, Byarum, höjd 56cm

2 700 kr

Utrop: 2 200 kr

Urna, Byarum, höjd 56cm

2 700 kr

Utrop: 2 200 kr

Halskedja flätad, trefärgad 18K 10,9g 45cm

Utrop: 2 600 kr

Musikinstrument Träblås

Klarinett, Evette, snr.205097, bruksskick, i fodral

300 kr

Utrop: 300 kr

Glas, 13st, olika storlekar, okänd modell, höjd 6, 9, 14cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Glas 2st, höjd 13,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Glasägg 2st, höjd 7,5, 8cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Teset, 6 koppar, sockerskål, bricka, 6 skedar varav en omaka

275 kr

Utrop: 50 kr

Plånbok, Michael Kors, sliten, skadad

200 kr

Utrop: 200 kr

Ljusstake Orrefors, längd 10cm

175 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, höjd 14,5cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Skål på fot, höjd 14cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Tallrik för att hänga på väggen, Bing & Gröndahl, Mors dag 1972

25 kr

Utrop: 50 kr

Tallrik för att hänga på väggen, Royal Copenhagen, Hare i vinterlandskap

Utrop: 50 kr