641 - 660 av 1 747
1...323334...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 september 2015

Klubbad för

Halskedja 18K 8,3g doserad Bismarck 46cm

Utrop: 2 000 kr

Ring 18K 2,4g med diamanter 5xca0,03ct Ø15

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Halskedja 18K 3,3g vitguld Venezia 38cm

700 kr

Utrop: 850 kr

Parti guld 18K 7,2g skadat en med diamanter 8xca0,01ct

Utrop: 1 800 kr

Örhängen 18K 4,6g med diamanter 6xca.0,01ct

Utrop: 1 800 kr

Ring 18K 1,9g Ø17¾

Utrop: 750 kr

Örhängen 18K 2,1g med stenar, saknar stopp

Utrop: 550 kr

Ring 14K 3,6g Ø17¾ med stenar

Utrop: 700 kr

Ring 18K 2,4g, skev med stenar, sten saknas

Utrop: 600 kr

Ring 14K 4,8g Ø17¼ med stenar

950 kr

Utrop: 900 kr

Ring 14K 3,8g Ø17¼ med stenar

Utrop: 750 kr

Halskedja 18K 23,6g 84cm

5 100 kr

Utrop: 5 800 kr

Armband 18K 7,8g, skadat

Utrop: 2 000 kr

DJ system, Traktor kontrol S2, snr.16135-09455-03109-40309-99873, i kartong med strömsladd

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Kamerastativ, Velbon DF50, C-75128, i väska

225 kr

Utrop: 200 kr

Ytterkruka, koppar, med handtag, längd 33cm, bucklor, skador på handtag

175 kr

Utrop: 150 kr

Kruka, glas, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, höjd 22cm

275 kr

Utrop: 300 kr

Moccakoppar med fat 10st, ett extra fat, Rörstrand, skador

Utrop: 250 kr

Moccakoppar 5st, Fat 7st, Köpenhamns porslinsmåleri,

100 kr

Utrop: 125 kr

Barnbestick, Hackman, Moomin, i original ask

150 kr

Utrop: 100 kr