721 - 740 av 1 747
1...363738...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 september 2015

Klubbad för

Träsnitt, Japan Kuniyoshi, (1798-1861), 19,5x13cm

Utrop: 600 kr

Tårtspade Silver, brv.56,4g, handtag annat material, 270mm

175 kr

Utrop: 125 kr

Parti silver 141,2g, graverat

350 kr

Utrop: 425 kr

Bestick, nysilver, Kniv, Gaffel, Smörknivar 2st, skaft i andra material

200 kr

Utrop: 50 kr

Kaffekanna, S830, 551,1g,, bucklor, missfärgad, skadat, löst handtag

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Vas, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, höjd 10cm, nagg

50 kr

Utrop: 75 kr

Burk, Iittala, Jars, glasburk med lock, höjd 10cm, lock repigt

75 kr

Utrop: 75 kr

Burk, Iittala, Jars, glasburk med lock, höjd 19cm, lock repigt

125 kr

Utrop: 100 kr

Burk, Iittala, Jars, glasburk med lock, höjd 28cm, lock repigt

125 kr

Utrop: 125 kr

100 kr

Utrop: 125 kr

100 kr

Utrop: 125 kr

Fat, Gustavsberg, Josef Ekberg, signerat 1931, längd 49cm

650 kr

Utrop: 500 kr

Skål, Gustavsberg, Josef Ekberg, signerad 1927, höjd 9,5cm

1 200 kr

Utrop: 250 kr

Skål, Gustavsberg, Josef Ekberg, signerad 1931, höjd 8,5cm

550 kr

Utrop: 250 kr

Vas, Gustavsberg, Josef Ekberg, N-138, höjd 9cm

250 kr

Utrop: 125 kr

Skål med lock, Gustavsberg, Josef Ekberg, höjd med lock 10cm

550 kr

Utrop: 125 kr

Tallrikar 7st, Gustavsberg, Josef Ekberg, Ø6,5cm

325 kr

Utrop: 100 kr

Apple Iphone 5s, A1457, Imei:351989065725904, med laddare och handsfree, Tele2

1 900 kr

Utrop: 1 600 kr

Skål med handtag, nysilver, A/S CHR. Jensen, Denmark, höjd 14cm

Utrop: 1 000 kr

Skål, Kosta Boda, Anna Ehrner, Atoll, Ø22,5cm

425 kr

Utrop: 250 kr