Avslutad | Pant – Tisdag 15 juli 2014
Mobiltelefon, Samsung Galaxy S4, småskador på bakstycket, kantstött med manual och laddare i kartong, imei: 035517205118447901, troligtvis olåst
Digitalkamera, Canon Ixus 135 16 Megapixel, 8x optisk zoom HD WI-FI serienummer 623060005681, med usb kabel och 8GB minneskort
Klockor Dolce & Gabbana
Herrur, Dolce & Gabbana DW0431, kronograf stål repor finns, armband i stål ca 19cm, batteribyte krävs
Mobiltelefon, Apple Iphone 4S 64GB, imei: 013035002782317 små repor och nagg finns okänd operatör, i kartong med laddare (ej original) usb-kabel, hörlurar samt manual
Mobiltelefon, Samsung Galaxy 5 GT-I5500 imei: 354796047967240 okänd operatör, nagg och repor finns, i kartong med laddare (ej original)
Fritid Sport
Skidor, K2 AMP Phantom Speed Rocker 167cm, repor finns serienummer 167121101555, med bindningar Marker M3 och stavar Scott Vertigo Series 2.5 125cm i väska
Fritid Sport
Snowboard, K2 Zeppelin 152cm serienummer: 1522169608, mindre lagningar och märken finns, med bindningar Burton Freestyle och kängor Northwave Arrows stl 43
Fritid Sport
Golfklubbor, Järnset 4-9 (Taylormade R5 XL)+P+S (Lynx Parallax) samt putter TM Tech allt i väska Parker med boll, pegs, handske mm