Avslutad | Pant – Tisdag 15 juli 2014
Damur, Dyrberg/Kern Oceamica med strass, quartz safirglas, keramisk boett och armband
Elektronik Spel
Sony PSVITA, PCH-1004 med usb sladd snr: HC0555386 repig med 1 spel Killzone (sitter i)
Accessoarer Övrigt
Hugo Boss, Presentask "Just Different" Eau de Toilette 40ml samt Deodorant stick 15ml, nytt i presentask
Musikinstrument Slagverk
Cymbaler, 1 Avedis Zildjian Thin Crash 13"/33cm samt 1 Sabian AA Medium Thin Crash 14"/36cm, skador och repor finns
Samekniv, Helhornskniv signerad Lennat Samelin med tillhörande slida, bladlängd ca 10cm
Klockor Emporio Armani
Herrur, Emporio Armani AR5988 stål quartz datum kronograf nollställer inte helt snr: 251207