1321 - 1340 av 1 479
1...666768...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 juli 2014

Klubbad för

Halskedja, Ankarlänk i vitguld 18K 45cm 1,5g

550 kr

Utrop: 400 kr

Halskedja, Venezia 18K 45cm 2,5g

Utrop: 550 kr

Örhängen, ett par creoler i vitguld 18K 0,7g

Utrop: 250 kr

Damur, Omega 18K manuell plastglas med flexiarmband, bruttovikt 17,6g

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Damur, Dyrberg/Kern Oceamica med strass, quartz safirglas, keramisk boett och armband

450 kr

Utrop: 275 kr

Stop, CG Hallberg 1904 förgylld inuti, silver 2436,4g

16 600 kr

Utrop: 14 000 kr

Elektronik Spel

Sony PSVITA, PCH-1004 med usb sladd snr: HC0555386 repig med 1 spel Killzone (sitter i)

800 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Övrigt

Hugo Boss, Presentask "Just Different" Eau de Toilette 40ml samt Deodorant stick 15ml, nytt i presentask

250 kr

Utrop: 200 kr

Musikinstrument Slagverk

Cymbaler, 2st Power Beat repor och nagg finns

150 kr

Utrop: 250 kr

Musikinstrument Slagverk

Cymbaler, 1 Avedis Zildjian Thin Crash 13"/33cm samt 1 Sabian AA Medium Thin Crash 14"/36cm, skador och repor finns

175 kr

Utrop: 125 kr

Musikinstrument Slagverk

Cymbaler, 2st Sabian AAX Studio Hats 14"/36cm repor finns

600 kr

Utrop: 250 kr

Tvärflöjt, Neusonic NFL420SE serienummer: C05050470 i väska med renspinne

Utrop: 600 kr

Kikare, Kayoba 20-60x60 i väska med putsduk och stativ

750 kr

Utrop: 250 kr

Samekniv, Helhornskniv signerad Lennat Samelin med tillhörande slida, bladlängd ca 10cm

1 900 kr

Utrop: 2 000 kr

Samekniv, Helhornskniv signerad P.S med tillhörande slida, bladlängd ca 8,5cm

Utrop: 1 800 kr

1 500 kr

Utrop: 2 000 kr

Elektronik Musik

Hörlurar, Sennheiser HD270 små märken finns

325 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Emporio Armani

Herrur, Emporio Armani AR5988 stål quartz datum kronograf nollställer inte helt snr: 251207

1 200 kr

Utrop: 550 kr

Herrur, Moretime quartz datum safirglas med repor stål

Utrop: 125 kr

Damur/Herrur, Regal R13113 quartz, stål boett

50 kr

Utrop: 75 kr