1461 - 1479 av 1 479
1...727374 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 juli 2014

Klubbad för

Smycken Herring

Ring, tvåfärgad 14K Ø21½ 4,9g

Utrop: 900 kr

Smycken Herring

Ring, med sten något skev 18K Ø17½ 3,9g

Utrop: 1 000 kr

Parti guld, graverat 18K 16g

Utrop: 3 800 kr

Parti guld, graverat 18K 7,4g

Utrop: 1 800 kr

Digitalkamera, Canon G15, 12,1 Megapixels Snr; 483050001756 med bärrem

1 700 kr

Utrop: 800 kr

Digitalkamera, Canon Powershot ELPH 100HS 12.1 Megapixels serienummer: 272061005870 med bärrem, ej funktionsgaranti troligtvis urladdat batteri

200 kr

Utrop: 125 kr

Damur, o.n.e 813-792-9 i box batteribyte krävs

50 kr

Utrop: 50 kr

Ipod, Apple Ipod 5th generation A1136 60GB repig, graverad serienummer: JQ6098BCTXL med hörlurar (ej original)

225 kr

Utrop: 125 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy SII imei: 358150049615439 med laddare (ej original) skador finns, operatör okänd

400 kr

Utrop: 300 kr

Blu-Ray spelare, Samsung BD-F5100 serienummer: 043114FD600978B med fjärrkontroll, hdmi-kabel och strömsladd

200 kr

Utrop: 150 kr

Hörlurar, trådlösa Mark Hui680 serienummer 031000435 med kablage

125 kr

Utrop: 75 kr

100 kr

Utrop: 50 kr

Klockor Citizen

Herrur, Citizen Crystron 4-860411-TA serienummer: 50900113 quartz datum stål går ej, med flexiarmband i stål

225 kr

Utrop: 50 kr

Mobiltelefon, Apple Iphone 4 16GB imei: 012658003490191, repor och nagg finns troligtvis låst till Tele2/Comviq

700 kr

Utrop: 600 kr

Plansch, Lasse Åberg "Katt & Mus" 1992 i ram 85x60cm

300 kr

Utrop: 75 kr

Glas, Iittala 4 stycken 80mm modell "Tsaikka"

125 kr

Utrop: 100 kr

Bildskärm, Asus MW201U LCD 20" serienummer: 71L8050366 med kablage

225 kr

Utrop: 25 kr

Skålar, 2 stycken Pertti Santalahti ca Ø17cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Kristallglas, 5 stycken Cristal D'arques höjd ca 18cm

Utrop: 250 kr