Avslutad | Pant – Tisdag 15 juli 2014
Digitalkamera, Canon Powershot ELPH 100HS 12.1 Megapixels serienummer: 272061005870 med bärrem, ej funktionsgaranti troligtvis urladdat batteri
Ipod, Apple Ipod 5th generation A1136 60GB repig, graverad serienummer: JQ6098BCTXL med hörlurar (ej original)
Mobiltelefon, Samsung Galaxy SII imei: 358150049615439 med laddare (ej original) skador finns, operatör okänd
Blu-Ray spelare, Samsung BD-F5100 serienummer: 043114FD600978B med fjärrkontroll, hdmi-kabel och strömsladd
Klockor Citizen
Herrur, Citizen Crystron 4-860411-TA serienummer: 50900113 quartz datum stål går ej, med flexiarmband i stål
Mobiltelefon, Apple Iphone 4 16GB imei: 012658003490191, repor och nagg finns troligtvis låst till Tele2/Comviq