1441 - 1460 av 1 479
1...727374 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 juli 2014

Klubbad för

Örhängen, ett par med pärlor 18K 2,1g

Utrop: 600 kr

Hänge, med sten 18K 1,1g

Utrop: 300 kr

Halskedja, Pansar 18K 39cm 4g

Utrop: 1 000 kr

Örhängen, med Camé 18K 2,2g

Utrop: 600 kr

Hänge, med Camé 18K 0,9g

Utrop: 250 kr

Ring, med Camé 18K Ø17 2,5g

Utrop: 700 kr

Armband, stel öppningsbar modell något skadad med stenar 21K Ø5,5-6cm 24,4g

Utrop: 6 700 kr

Klockor Gant

Herrur, Gant Park Hill quartz repigt glas, slitet läderarmband ej original

225 kr

Utrop: 250 kr

Ring, i vitguld med sten och diamanter 12xca0,01ct 18K Ø17 3,5g

1 900 kr

Utrop: 1 300 kr

Mobiltelefon, HTC Wildfire S A510e imei: 359144046719616 repor och nagg finns, okänd operatör

Utrop: 200 kr

Musikinstrument Elektroniska

Trummodul och trumpad, Roland PD-6 repig samt Roland TD-7 Percussion sound module ej funktionsgaranti

400 kr

Utrop: 250 kr

Musikinstrument Elektroniska

Externt ljudkort, M-Audio Fast track serienummer 2310190438026 ej funktionsgaranti

375 kr

Utrop: 125 kr

Musikinstrument Elektroniska

Multieffekt, Zoom RFX-1000 Digital reverb & Multi effects

375 kr

Utrop: 125 kr

Extern Hårddisk, Netgear Readynas Duo v2 1TB+160GB serienummer: 2UM322EV000E0 med nätverkskabel och strömsladd i kartong

650 kr

Utrop: 400 kr

Bildskärm, Acer P223W LCD 22" serienummer: ETLAW0C0158340067F8632

300 kr

Utrop: 250 kr

Etsning, Bertil Ågren "Sjöbod, Trysunda" 62/110 -85 42x32cm med något skadad ram 58x48cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Färglitografi, Gädda signerad Bengt Landin 84/275 53x41cm med ram skadad 65x55cm

850 kr

Utrop: 350 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster Mexico serienummer: MN6222818 i mjukt fodral

2 300 kr

Utrop: 2 000 kr

Hänge, med sten 18K 0,5g

100 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja, Pansar 18K 36cm 2,1g

Utrop: 500 kr