Avslutad | Pant – Tisdag 15 juli 2014
Klubbad för
Mobiltelefon, HTC Wildfire S A510e imei: 359144046719616 repor och nagg finns, okänd operatör
Musikinstrument Elektroniska
Trummodul och trumpad, Roland PD-6 repig samt Roland TD-7 Percussion sound module ej funktionsgaranti
Musikinstrument Elektroniska
Externt ljudkort, M-Audio Fast track serienummer 2310190438026 ej funktionsgaranti
Extern Hårddisk, Netgear Readynas Duo v2 1TB+160GB serienummer: 2UM322EV000E0 med nätverkskabel och strömsladd i kartong
Etsning, Bertil Ågren "Sjöbod, Trysunda" 62/110 -85 42x32cm med något skadad ram 58x48cm