1361 - 1380 av 1 479
1...686970...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 juli 2014

Klubbad för

Mobiltelefon, Samsung Galaxy SIII "Garnet Red" imei: 359845059086582 repor och nagg finns, okänd operatör, i kartong med manualer, usb-kabel, laddare (Apple) och hörlurar

1 300 kr

Utrop: 1 300 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy Express GT-18730 imei: 356946050492291 okänd operatör, kantstött och lite repig, i kartong med laddare och manualer

600 kr

Utrop: 500 kr

Digitalkamera, Casio EX-Z100 Exilim 10.1 Megapixels serienummer: 420045088A, repor och nagg finns, med laddare och 128MB minneskort

175 kr

Utrop: 200 kr

Mobiltelefon, LG Optimus L5 E610 imei: 355707052604684 okänd operatör

Utrop: 400 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy SIII okänd operatör små repor finns imei: 35629705571729401

Utrop: 1 300 kr

Parti guld, graverat 18K 6,2g

Utrop: 1 400 kr

Ring, Bismarck 18K Ø16 0,9g

Utrop: 250 kr

Armband, Pansar 18K 20cm 2,7g

Utrop: 700 kr

Smycken Herring

Ring, Pansar 18K Ø20 7g

Utrop: 2 200 kr

Halskedja, 18K 42-45cm 1,7g

Utrop: 400 kr

Parti guld, skadat tvåfärgat 18K 5,1g

Utrop: 1 200 kr

Hänge, med 26 små diamanter 18K 1,3g

425 kr

Utrop: 400 kr

Halssmycke, Trefärgat halvstelt skadat 18K 41cm 15,6g

Utrop: 3 700 kr

Medalj, graverad "Norrköpings Kommun till *namn* för gagnelig gärning 1997" 18K bruttovikt 28g

Utrop: 5 500 kr

Halskedja, Bismarck doserad 18K 43cm 16,6g

Utrop: 4 000 kr

Pärlcollier, doserat lås i silver S925 48cm bruttovikt 12,8g

250 kr

Utrop: 125 kr

Herrur, St Henriks manuell 18K med defekt läderarmband bruttovikt 28,3g

Utrop: 1 900 kr

Damur, Certina manuell defekt krona saknas 18K med armband 18K bruttovikt 19,1g

Utrop: 3 400 kr

Parti guld, graverat med diamanter 2xca0,03ct 20K 10,3g

Utrop: 2 800 kr

Parti guld, graverat med sten 23K 10,5g

Utrop: 3 200 kr