Avslutad | Pant – Tisdag 15 juli 2014
Klubbad för
Mobiltelefon, Samsung Galaxy SIII "Garnet Red" imei: 359845059086582 repor och nagg finns, okänd operatör, i kartong med manualer, usb-kabel, laddare (Apple) och hörlurar
Mobiltelefon, Samsung Galaxy Express GT-18730 imei: 356946050492291 okänd operatör, kantstött och lite repig, i kartong med laddare och manualer
Digitalkamera, Casio EX-Z100 Exilim 10.1 Megapixels serienummer: 420045088A, repor och nagg finns, med laddare och 128MB minneskort
Mobiltelefon, Samsung Galaxy SIII okänd operatör små repor finns imei: 35629705571729401
Medalj, graverad "Norrköpings Kommun till *namn* för gagnelig gärning 1997" 18K bruttovikt 28g