Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 23 maj 2013
Klubbad för
ARMBAND, silver, delvist förgyllt, snäckskalscamé, filigran, längd 20 cm, vikt 10,9 g säkerhetskedja.
TOMAS SABO, smyckeset, hänge/kedja och örhängen (stift) i sterling silver med gröna stenar, kedjan 41 cm, originaletui.
MATSILVER, 6 kaffeskedar, sterlingsilver, emalj, vikt 49,6 g, skador på emaljen, etui.