Avslutad | Pant – Tisdag 14 februari 2012
Burk, glasburk med lock och handtag i nysilver H:118mm B:78mm, 1 Sked nysilver 135mm
Mormorsur, med två boetter i silver 800/1000, ur funktion, skador, boettnummer:77541
Bordsbestick, 12 Bordsskedar 184mm, 12 Bordsgafflar 183mm, 6 Bordsknivar 218mm, 4 Teskedar 132mm, 5 Smörgåsgafflar 145mm, allt i Nysilver, repor och slitage
Herrur, Breitling Wings stål med stålarmband 20cm, automat, safirglas, datum, viklås, referensnummer: A10350, serienummer:72964, nyskick, certifikat -00, box, ytterkartong,
Herrur, Rolex Oysterdate Precision, äldre modell, med submarinerlänk 18cm, manuell, plastglas- repigt, repor på länk, datum, referensnummer: 6694, serienummer: 074376
Fickur, två boetter i silver 830/1000, Ø47mm, graverad, boettnummer: 51082, 1 Klockkedja i okänd metall 26,5cm
Mormorsur, två boetter i silver 800/1000, Ø34mm, boettnummer: 319205, graverad, slitage, 1 Klockkedja i okänd metall 20cm
Herrur, Longines Flagship stål/doublé, med flexarmband stål/doublé, manuell, plastglas- repigt, slitage