1741 - 1760 av 1 797
1...87888990 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 februari 2012

Klubbad för

Fat, i silver 830/1000, ca1925, Ø13,4cm 77,1g

400 kr

Utrop: 450 kr

Burk, glasburk med lock och handtag i nysilver H:118mm B:78mm, 1 Sked nysilver 135mm

50 kr

Utrop: 50 kr

Hänge, M i silver 925/1000 0,6g

Utrop: 50 kr

Hänge, i silver 925/1000, liten buckla på baksidan, 3,5g

50 kr

Utrop: 50 kr

Berlocker, Åsna, silver 830/1000, saknar ögla 3,8g

25 kr

Utrop: 50 kr

Berlocker, 3st i silver 830/1000, saknar öglor, 5,4g

50 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver, 835/1000 defekt/graverat 42,4g

200 kr

Utrop: 225 kr

Parti silver, 925/1000 defekt 9,7g

50 kr

Utrop: 75 kr

Halssmycke, i silver 925/1000, ca 95cm, 92,4g

500 kr

Utrop: 600 kr

Mormorsur, med två boetter i silver 800/1000, ur funktion, skador, boettnummer:77541

75 kr

Utrop: 50 kr

Bordsbestick, 12 Bordsskedar 184mm, 12 Bordsgafflar 183mm, 6 Bordsknivar 218mm, 4 Teskedar 132mm, 5 Smörgåsgafflar 145mm, allt i Nysilver, repor och slitage

275 kr

Utrop: 50 kr

Såsslev, modell Spetsig i silver 830/1000 184mm graverad 55g

300 kr

Utrop: 325 kr

Tårtspade, Lappmodell i silver 830/1000 219mm graverad 52,7g

950 kr

Utrop: 325 kr

Herrur, Breitling Wings stål med stålarmband 20cm, automat, safirglas, datum, viklås, referensnummer: A10350, serienummer:72964, nyskick, certifikat -00, box, ytterkartong,

11 000 kr

Utrop: 11 600 kr

Fickur, med tre boetter 14K, 48mm, boettnummer: 16147, bruttovikt:74,4g

5 100 kr

Utrop: 2 300 kr

Herrur, Rolex Oysterdate Precision, äldre modell, med submarinerlänk 18cm, manuell, plastglas- repigt, repor på länk, datum, referensnummer: 6694, serienummer: 074376

Utrop: 11 600 kr

Fickur, två boetter i silver 830/1000, Ø47mm, graverad, boettnummer: 51082, 1 Klockkedja i okänd metall 26,5cm

225 kr

Utrop: 100 kr

Mormorsur, två boetter i silver 800/1000, Ø34mm, boettnummer: 319205, graverad, slitage, 1 Klockkedja i okänd metall 20cm

250 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Longines Flagship stål/doublé, med flexarmband stål/doublé, manuell, plastglas- repigt, slitage

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Herrur, Atlantic Världsmästarur stål, med läderarmband- skadat, manuell, plastglas- skadat, skadad urtavla, stötskador på boett

200 kr

Utrop: 100 kr