1781 - 1797 av 1 797
1...888990 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 februari 2012

Klubbad för

Elgitarr, Cort, snr.050919346 i mjukt fodral

Utrop: 800 kr

Gitarr, Fender CD60 snr. 101200851, skador i mjukt fodral

550 kr

Utrop: 700 kr

Elbas, Olp, saknar plektrumskydd, lackskador i mjukt fodral

1 500 kr

Utrop: 1 400 kr

Gitarr, Levin snr: 239900 (1950) i mjukt fodral

900 kr

Utrop: 850 kr

Elgitarr, Daion Performer, skevt plektrumskydd i hårt fodral

1 400 kr

Utrop: 2 000 kr

Elgitarr, Epiphone Les Paul Custom Prophecy, snr 0806201823, batteri slut, i mjukt fodral

2 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Elgitarr, Epiphone Annihilation Jeff Waters V snr.1003210335, lackskador, i hårt fodral

1 200 kr

Utrop: 1 300 kr

Gitarr, Halvakustisk Gitarr Epiphone Riviera snr. R97I0012, lackskador, något glapp i omkopplare, i hårt fodral

2 100 kr

Utrop: 2 300 kr

Tvärflöjt, Yamaha YFL211S med manual i hårt fodral

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Gitarr, J&D W-600Z0, defekt mikrofonsystem, mjukt fodral

550 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Nikon D40X med objektiv Nikon 18-55mm, minneskort 2gb i väska, batteri slut, ej funktionsgaranti

900 kr

Utrop: 2 200 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Sony NEX-3 snr 4919798 med Objektiv Sony SEL1855 och SEL16F28, minneskort 32gb, laddare i väska, 1 USB minne 4gb

2 700 kr

Utrop: 3 500 kr

Pantvaror Elektronik

Dator, Sony Vaio VPCEE3E1E snr. 27534457 5004165 2,20ghz 4GB RAM med laddare i originalkartong

3 300 kr

Utrop: 2 300 kr

Pantvaror Elektronik

Telefon, Mobiltelefon LG P350 Optimus med laddare i kartong

425 kr

Utrop: 50 kr

Vas, signerad KÅGE FARSTA H 16cm

4 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Skål, Kantara, sign Sven Palmqvist H 6,5cm

250 kr

Utrop: 750 kr

Vas, Domino, Stig Lindberg, Gustavsberg H 8,5cm

1 400 kr

Utrop: 700 kr