1761 - 1780 av 1 797
1...888990 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 februari 2012

Klubbad för

Damur, Marvin 14K med flexarmband stål/doublé, manuell, plastglas- repigt, fuktskadad urtavla, graverad

Utrop: 700 kr

Herrur, Facit stål med stålarmband 17cm, quartz, datum, referensnummer: ML04, går ej

50 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Festina Chronograph stål med stålarmband 20cm, quartz, mineralglas- repigt, viklås, referensnummer: F16488

450 kr

Utrop: 700 kr

Fickur, Invar, två boetter 14K, boettnummer: 318510, defekt- glas saknas, bucklor, 1 Klockkedja i okänd metall 23,5cm

3 700 kr

Utrop: 1 500 kr

Damur, Storm stål med armband i stål/plexiglas 16cm, quartz, med extralänkar, referensnummer: MY4, serienummer: 07160, repor på länk

325 kr

Utrop: 50 kr

Damur, Seiko Sapphire stål med stålarmband 14cm, quartz, safirglas, datum, extra länkbitar, serienummer: 410557, referensnummer: V783-0A50, batteribyte behövs

425 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Glycine Eugene Meylan stål, med läderarmband, automat, safirglas, glasboett, referensnummer: 3835, box, ytterkartong

Utrop: 6 500 kr

Elgitarr, Morris, Japan, bytt halsmik, stallmik ur funktion, lackskador i hårt fodral

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti guld, 23K defekt 4,4g

Utrop: 1 600 kr

Parti guld, 18K defekt 36,6g

9 100 kr

Utrop: 10 400 kr

Slipsnål, med stenar 18K missfärgad 2,6g

Utrop: 650 kr

Klackring, 18K Ø19 2,8g

Utrop: 1 100 kr

Elbas, Fender Precision Lyte, snr. K013971 (Japan 1990), lackskador i mjukt fodral

3 100 kr

Utrop: 2 300 kr

Elgitarr, Gibson Les Paul Deluxe, snr. 640941 pot. nr 1377142 (1971) lackskador i hårt fodral (ej original)

Elgitarr, Fender Stratocaster snr. MN8323179 (Mexico 1998) i mjukt, skadat fodral

3 000 kr

Utrop: 2 900 kr

Elgitarr, Fender Telecaster snr. N573608 (USA 1995) plastknopp till omkopplare saknas i hårt orginalfodral

Utrop: 5 800 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster snr:A013279 (Japan 1985-86) lack och stötskador i mjukt, defekt fodral

3 500 kr

Utrop: 2 300 kr

Elgitarr, Epiphone SG snr. F6070083, defekt elektronik - tonkontroll borta, glapp i potar, lackskador i hårt fodral

750 kr

Utrop: 1 200 kr

Gitarr, Akustisk Jasmine by Takamine, korea, defekt miksystem, lackskador i mjukt fodral

700 kr

Utrop: 400 kr

Gitarr, Akustisk Washburn D10S snr: CC09004821, spricka samt skador i lock, skadat huvud, i kartong

600 kr

Utrop: 700 kr