1721 - 1740 av 1 797
1...868788...90 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 februari 2012

Klubbad för

Armband 18K 17,5cm 2,4g

600 kr

Utrop: 700 kr

Parti silver, med emalj, 925/1000, graverad, 119,5g

700 kr

Utrop: 850 kr

Skedar, 6 Moccaskedar modell Haga i silver 830/1000 111mm 67g

Utrop: 400 kr

Skedar, 5 Moccaskedar i silver 830/1000 111mm, 1 Kaffesked i silver 830/1000 121mm 66,1g

375 kr

Utrop: 400 kr

Halskedja, i silver 925/1000 42,5cm 29,6g

200 kr

Utrop: 175 kr

Halskedja, Bismarck i silver 925/1000 45,5cm 15,4g

150 kr

Utrop: 100 kr

Halssmycke, med stenar, silver 925/1000 45cm 16,8g

275 kr

Utrop: 125 kr

Armband, i silver 925/1000 19cm 8,4g

150 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver, 830/1000 defekt 5,7g

50 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver, med stenar, 925/1000 defekt 31,7g

Utrop: 200 kr

Halssmycke, design Dyrberg/Kern, okänd metall, 79cm, små skador på länk, 58,7g

50 kr

Utrop: 50 kr

Hänge, med stenar, design Dyrberg/Kern, okänd metall, slitage, 23g

25 kr

Utrop: 50 kr

Hängen, 2st i silver 830/1000 5,2g

75 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja, Pansar i silver 925/1000 42cm 2,9g

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja, i silver 830/1000 60cm 4,7g

50 kr

Utrop: 50 kr

Skedar, 7 Moccaskedar i silver 830/1000 90mm 48,2g

Utrop: 300 kr

Skedar, 2 Dopskedar i silver 830/1000 144mm, graverade, 57,1g

Utrop: 350 kr

Bordsbestick, 1 Bordssked 174mm, 1 Bordsgaffel 173mm, 1 Bordskniv 211mm i silver 800/1000 187,2g

Utrop: 850 kr

Parti silver, 835/1000 med sten, defekt 5,5g

25 kr

Utrop: 50 kr

Hängen, 2st varav ett med sten, silver 835/1000 10,2g

250 kr

Utrop: 75 kr