101 - 101 av 101
1...456 Gå till

Avslutad | Dekorativa – Lördag 16 oktober 2010

Klubbad för

Porslin Figuriner

FIGURIN i form av en naken kvinna, hållandes ett äpple. I materialet Parian. Från Gustavsberg, Tidigt 1900-tal. Signerad Gustavsberg 04. Höjd 33.5 cm.

1 500 kr

Utrop: 2 000 kr