Set, med stenar 21K Ring (justerbar) Örhängen (ett par) Hänge 23,0g
Utrop: 4 800 kr
Set, Ring (justerbar) Örhängen (ett par) Hänge 21K 12,7g
Utrop: 3 200 kr
Set, Collier 44,5cm Örhängen (ett par, krokar) 21K 13,9g
Utrop: 3 500 kr
Halskedja, 21K 43,5g 15,8g
Utrop: 3 900 kr
Örhängen, 2 par 21K 5,4g
Utrop: 1 400 kr
Ringar, 7st 1 Hänge och 1 Armband 21K 33,9g skador stenar
Utrop: 8 400 kr
Ring, vitguld 18K med diamant 1xca0,16ct Ø16 1/2 2,8g
Utrop: 1 300 kr
Ring, Klackring 18K Ø22 3,3g slitage skador
Utrop: 700 kr
Halskedja, Pansar 50cm och 3 Hängen (Boll, Delfin, Kors) 18K 7,3g
Utrop: 1 700 kr
Halskedja, Figaro 61cm ihålig skador och Hänge Kors 18K 13,5g
Utrop: 2 700 kr
Armband, 14K med dia 88xca0,01ct 5xca0,16ct 46,7g halvstelt
Utrop: 12 500 kr
Parti guld, 2 bitar 18K 3,7g
Utrop: 750 kr
Parti guld, 18K pärla och borst Bruttovikt: 2,6g
Utrop: 475 kr
Berlock, Bil VW 14K 1,8g med rörliga hjul
Utrop: 300 kr
Halskedja, Figaro med stav 18K Tvåfärgad 17,6g låset av
Utrop: 3 600 kr
Ringar, 5st med stenar och 5st små diamanter 18K 6,3g stenar med nagg slitage
Set, Camé Ring och Örhängen ett par (stopper saknas) 18K Ø17 1/2 2,9g snarlika
Utrop: 575 kr
Ring, med vita stenar 14K Ø17 1/2 3,6g
Utrop: 600 kr
Armband, 14K 18,5cm 8,2g slitage skador
Örhängen, 2 par 14K 3,1g stopper saknas skador stenar
Utrop: 550 kr
Tisdag 16 mar 2010