Avslutad | Pant – Tisdag 16 mars 2010
Fickur, Viking en boett i silver, bakboetten defekt - del lossnat, bucklor, graverad, i metall fodral med repigt plastglas
Gitarr, halvakustisk Levin Deluxe, krackelerad lack, elektronik ej funktionstestad, plektrumskydd defekt. i mjukt fodral
Elgitarr, Falcon signature series, defekt elektronik, lackskador, fel plektrumskydd, i mjukt fodral
Förstärkare, Gitarr förstärkare Fender Frontman modell PR495 15G snr IA05B 19961 med nätkabel.
Gitarr, Akustisk nylonsträngad gitarr ½ storlek, Musima, GDR, med galonfodral, saknar strängar.
Gitarr, akustisk stålsträngad gitarr Gretsch modell G4520 Way out west i kartong, lackskador, repor, stötskada i sarg
Elbas, Fender 51´ Precision Bass 93-94 snr Q013537, plektrumskydd ej orginal, ngt skevt, med mjukt fodral, lackskador