1281 - 1296 av 1 296
1...636465 Gå till
Just nu klubbas Klassiska i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 16 mars 2010

Klubbad för

Fickur, Viking en boett i silver, bakboetten defekt - del lossnat, bucklor, graverad, i metall fodral med repigt plastglas

75 kr

Utrop: 50 kr

Gitarr, halvakustisk Levin Deluxe, krackelerad lack, elektronik ej funktionstestad, plektrumskydd defekt. i mjukt fodral

Utrop: 17 400 kr

Elgitarr, Falcon signature series, defekt elektronik, lackskador, fel plektrumskydd, i mjukt fodral

600 kr

Utrop: 50 kr

Elgitarr, Steenli byggd av Tord Jönsson, Göteborg, med mjukt fodral

3 000 kr

Utrop: 3 500 kr

Förstärkare, Gitarr förstärkare Fender Frontman modell PR495 15G snr IA05B 19961 med nätkabel.

Utrop: 600 kr

Gitarr, Akustisk nylonsträngad gitarr ½ storlek, Musima, GDR, med galonfodral, saknar strängar.

300 kr

Utrop: 200 kr

Gitarr, akustisk stålsträngad gitarr Gretsch modell G4520 Way out west i kartong, lackskador, repor, stötskada i sarg

Utrop: 850 kr

Elbas, Ibanez Gio Soundgear, volymratt utbytt, med mjukt fodral

Utrop: 1 700 kr

Elgitarr, Excel i mjukt fodral, översadel trasig

Utrop: 550 kr

Gitarr, akustisk stålsträngad Admira modell Monica med trasigt fodral

Utrop: 1 100 kr

Elbas, Fender 51´ Precision Bass 93-94 snr Q013537, plektrumskydd ej orginal, ngt skevt, med mjukt fodral, lackskador

Utrop: 5 200 kr

Elgitarr, Squier Affinity Strat snr. CY03052392 i mjukt fodral

Utrop: 1 300 kr

Förstärkare, gitarrförstärkare Peavy Rage 158 15W snr: S0235444

Utrop: 700 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Blackberry 8300 Bold diverse repor med laddare

2 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Golfklubba, King Cobra Speed Pro D Longdrive med skaft Golf Pride V-55

325 kr

Utrop: 1 000 kr

Fiskerulle, Amassadeur 5600C i tygfodral

600 kr

Utrop: 400 kr