661 - 680 av 1 296
1...333435...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 mars 2010

Klubbad för

Armband, Baklava 14K 19cm 6,0g

Utrop: 1 000 kr

Armband, 18K 19cm 13,7g halvstelt

Utrop: 3 200 kr

Armband, 18K 18cm 23,7g halvstelt smärre bucklor

Utrop: 4 800 kr

Set, 18K Örhängen (ett par) och Ring Ø17 med diamanter 2xca0,01ct 1xca0,005ct 3,7g

Utrop: 1 100 kr

Collier, 18K 48cm med diamanter 2xca0,01ct 8,5g lås defekt

Utrop: 1 700 kr

Ring, vitguld 14K Ø17 1/2 med vit sten (naggad) 1,9g

275 kr

Utrop: 300 kr

Armband, 18K 20cm 46,0g slitage mindre skador

Utrop: 9 200 kr

Ring, Klackring med vapen 18K Ø15 7,4g

Utrop: 1 500 kr

Ring, Slät 14K Ø19 1/2 3,3g ej graverad

Utrop: 550 kr

Ring, Slät 20K Ø17 3/4 4,6g gravyr

Utrop: 950 kr

Ring, Klackring med svart sten 18K Ø16 1/2 2,8g skadad skena

Utrop: 575 kr

Armband, Pansar med Platta (gravyr) 18K 20,0g ihålig

Utrop: 4 000 kr

Ring, med blå sten vitguld 18K Ø17 8,6g slitage

Utrop: 1 800 kr

Armring, 14K med gröna stenar och diamanter 10xca0,01ct (briljanter och åttkantsslipade) Øca5,5cm 8,1g öppningsbar

1 350 kr

Utrop: 1 600 kr

Armband, Pansar 18K 22cm 8,0g ihålig

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

Ringar, 2st 18K Bismarck Ø17 och en med 3 små diamanter (något skev) Ø18 3,1g

Utrop: 650 kr

Halskedja, vridna stavar med pärlor (slitna) 43cm bruttovikt: 6,1g

Utrop: 1 100 kr

Hänge, Hjärta 23K 5,7g smärre gravyr

Utrop: 1 500 kr

Klockkedja, Ankar tvåradig 56cm 23,1g (ursprunglig längd 110cm)

Utrop: 5 400 kr

Halskejda, Pansar med stav 14K 48cm 14,8g

Utrop: 2 500 kr