621 - 640 av 1 296
1...313233...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 mars 2010

Klubbad för

Ring, 14K Ø18 4,5g

650 kr

Utrop: 750 kr

Halskejda, Singapore Hänge Hjärta lägst 18K 44cm 2,3g

Utrop: 600 kr

Halskejda, Pansar 18K 45,5cm 17,4g

Utrop: 4 100 kr

Ringar, 2st 18K Klackring med grön sten Ø19 Ring med liten diamant Ø17 1/4 6,5g slitage skador

Utrop: 1 200 kr

Örhängen, ett par 21K 7,3g krokar

Utrop: 1 800 kr

Set, Ring justerbar Hänge Bladform 21K 3,5g

Utrop: 900 kr

Ring, och Hänge 21K 14,0g mindre skador

Utrop: 3 500 kr

Collier, 18K 42cm 10,0g lås ej guld

Utrop: 2 000 kr

Viklås, Omega 18K ca16g Läderband använt (Nyvärde ca20 000kr)

3 500 kr

Utrop: 4 100 kr

Armband, X-länk med stav 18K 19,5cm 16,9g slitage

Utrop: 3 400 kr

Halskedja, Cordell 18K 46cm 2,1g

Utrop: 500 kr

Ring, vitguld Slät Ø18 1/2 ID-bricka 18K 6,0g gravyr slitage

Utrop: 1 200 kr

Halskedja, Singapore 18K 45,5cm 1,8g

Utrop: 425 kr

Hänge/berlocker, 3st 18K Camé, Nyckel, Hjärta med vita stenar 2,3g

Utrop: 450 kr

Hänge, Camé 18K 6,5cm Bruttovikt 45,2g ögla saknas

4 000 kr

Utrop: 4 600 kr

Armband, Ankar 18K 23,5cm 57,1g

Utrop: 13 200 kr

Ring, Klackring vitguld 18K med diamant ca0,68ct(W/vvs) Ø20 29,9g

Utrop: 15 000 kr

Ring, 18K med diamanter princesslipning 2xca0,06ct (0,14ct enl grav) Ø17 1/4 7,8g smärre repor

Utrop: 2 400 kr

Ring, Slät 18K Ø15 1/2 2,3g grav

Utrop: 475 kr

Set, Collier Örhängen (ett par) Ring (Ø17 1/4) Armband 21K 21,6g

Utrop: 5 400 kr