Avslutad | Pant – Tisdag 16 mars 2010
Klubbad för
Ringar, 2st 18K Klackring med grön sten Ø19 Ring med liten diamant Ø17 1/4 6,5g slitage skador
Ring, 18K med diamanter princesslipning 2xca0,06ct (0,14ct enl grav) Ø17 1/4 7,8g smärre repor