Avslutad | Pant – Tisdag 19 januari 2010
Klubbad för
Fickur, Dam 14K en boett smärre bucklor ej funktionsgaranti Klockkedja Ärtlänk metall 90cm (lagning)
Damur, D&G Time quartz stål stållänk halvstel 16cm helklädd med vita stenar repig boett extra länkbitar
Damur, Gant blå Pärlemorurtavla quartz datum Läderband blått urtavla i box, nyskick