941 - 960 av 1 260
1...474849...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 januari 2010

Klubbad för

Halskedja, Venezia Silver 80cm 9,3g

250 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja, Venezia Silver 70cm 7,0g

150 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja, Pansar Silver 68cm 15,2g

150 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja, Pansar Silver 36cm 1,5g

25 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja, Pansar Silver 50cm 3,7g

25 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja, Ormlänk Silver 42cm 5,7g halvstel

100 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja, Ormlänk Silver 38cm 8,0g halvstel

75 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja, Ormlänk Silver 41cm 4,7g halvstel

50 kr

Utrop: 100 kr

Fickur, Omega Silver en boett manuell 51mm

1 000 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

Tändare, Dupont, Paris 60mm 11GPC45 förgylld slitage skador, ej funktionsgaranti

900 kr

Utrop: 500 kr

Fickur, Dam 14K en boett smärre bucklor ej funktionsgaranti Klockkedja Ärtlänk metall 90cm (lagning)

700 kr

Utrop: 350 kr

Fickur, Omega Silver en boett manuell Klockkedja metall

700 kr

Utrop: 600 kr

Fickur, Luc Silver en boett manuell smärre bucklor

600 kr

Utrop: 400 kr

Herrur, Certina 18K manuell plexiglas läderband ej original personlig gravyr

1 400 kr

Utrop: 1 100 kr

Herrur, Newport quartz stål stållänk 18cm

200 kr

Utrop: 300 kr

Elgitarr, ESP Deluxe EC-1000 EMG-mickar Snr: W0805713 i mjukt fodral

4 300 kr

Utrop: 4 000 kr

Herrur, Seiko Kinetic Snr.880162 Refnr.4591-BI stållänk 19cm

600 kr

Utrop: 1 000 kr

Damur, D&G Time quartz stål stållänk halvstel 16cm helklädd med vita stenar repig boett extra länkbitar

Utrop: 1 200 kr

Damur, Gant blå Pärlemorurtavla quartz datum Läderband blått urtavla i box, nyskick

800 kr

Utrop: 1 500 kr

Armring, stel öppen Hänge Kors Silver 25,4g

100 kr

Utrop: 200 kr