1241 - 1260 av 1 260
1...616263 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 januari 2010

Klubbad för

Halskedja, vitguld 38cm, 1 Hänge Hjärta vitguld med en diamant ca 0,02ct 18K 2,8g

900 kr

Utrop: 650 kr

Parti guld, 23K graverat 4,1g

Utrop: 1 000 kr

Parti guld, 18K delvis defekt/graverat 4,4g

Utrop: 900 kr

Hängen, 2st Hjärta med sten/Elefant 18K 2,4g

Utrop: 700 kr

Halskedja, Cordell 18K 41cm 3,3g

Utrop: 750 kr

Ring, slät 18K Ø18¾ 6g

Utrop: 1 800 kr

Armband, Bismarck 18K 19,5cm 16.2g

Utrop: 3 700 kr

Gitarr, Akustisk nylonsträngad E TC-10 i mjukt fodral

425 kr

Utrop: 475 kr

Klarinett, Yamaha 2611 serienummer 127036 i väska

650 kr

Utrop: 750 kr

Tenorgitarr, Levin LTG 15 serienummer 457074 ca: 1966 i hårt fodral

2 500 kr

Utrop: 2 200 kr

Banjo, Tenorbanjo Kay 60-tal i hårt fodral

Utrop: 2 200 kr

Gitarr, Akustisk Veracruz made in korea med mikrofonsystem, ej funktionsgaranti i mjukt fodral

800 kr

Utrop: 900 kr

Gitarr, Akustisk Stagg modell SW203 med mikrofonsystem, ej funmktionsgaranti i mjukt fodral

600 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Systemkamerahus, Nikon F-601 med manual i väska, Bruksskick

400 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv, Nikon 35-70mm 1:3.3-4.5

375 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv, Nikon 75-240mm 1:4.5-5.6D med motljus skydd

900 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv, Canon TS-E UT1103 90mm 1:2.8 snr.18466 tilt-shift i fodral, filter

7 200 kr

Utrop: 3 500 kr

Pantvaror Kamera

Digitalkamera, Konica Minolta modell Dimage XG snr 73415843 med laddare 16MB SD-kort och manual, Bruksskick, Ej funktionsgaranti

200 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Hifi, NAD förstärkare modell C320BEE, NAD Radiodel C422, NAD CD-spelare C521BEE, Fjärrkontroll. mindre repor på chassin, ej funktionsgaranti, skickas ej

2 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Elektronik

Högtalare, 1 par B&W modell DM309, skadat laminat, ett element defekt/trasigt. Ej funktionsgaranti, skickas ej

1 100 kr

Utrop: 50 kr