Avslutad | Pant – Tisdag 19 januari 2010
Klubbad för
Gitarr, Akustisk Veracruz made in korea med mikrofonsystem, ej funktionsgaranti i mjukt fodral
Gitarr, Akustisk Stagg modell SW203 med mikrofonsystem, ej funmktionsgaranti i mjukt fodral
Pantvaror Kamera
Digitalkamera, Konica Minolta modell Dimage XG snr 73415843 med laddare 16MB SD-kort och manual, Bruksskick, Ej funktionsgaranti
Pantvaror Elektronik
Hifi, NAD förstärkare modell C320BEE, NAD Radiodel C422, NAD CD-spelare C521BEE, Fjärrkontroll. mindre repor på chassin, ej funktionsgaranti, skickas ej