Avslutad | Pant – Tisdag 19 januari 2010
Klubbad för
Damur, Seiko 5 i stål/doublé automatisksafirglas med länk i stål/doublé 17cm nr.7N0280
Herrur, Ebel Sport Classic i stål/guld quartz safirglas datum snr. 54624947, går ej
Herrur, Breitling Chronomat i stål automatisk safirglas med pilotlänk i stål referensnr. A13050 serienr. 41831 med extra länkbit, certifiakt- 00, box och låda
Herrur, Sjöö Sandström Royal Steel i stål automatisk safirglas skelettboett med orginallänk i stål 19cm med box
Herrur, Omega Seamaster De Ville automatisk plastglas med länk 18K 17cm, repor i glaset, skador på urtavlan, bruttovikt 77,7g