Avslutad | Pant – Tisdag 19 januari 2010
Klubbad för
Dosa, Silver gravyr August Olsson. På 70-årsdagen av vänner. L8,5xB4,5cm 55,0g skador
Cigarettatui, Silver graverad och stansad växtdekor monogramgravyr L10,5xB7,5cm 124g bruksskick Utländska stämplar
Myntplakett, Silver Ø70mm 93x129mm Leo Holmgren, Gustaf V. Sveriges konung 1858 16 juni 1938
Punschbägare, 12st hammrad och förgylld insida Silver GAB, Stockholm Totalvikt: 337,2g
Matsilver, 5dlr Dessertskedar 4st stämpelmonogram BF.ICB. 154mm 1st gravyr AB 145mm 126g