Avslutad | Pant – Tisdag 19 januari 2010
Herrur, Ebel Sportwave quartz stål datum safirglas Snr.E6187631 Modellnr. 93923159 (ca2003) med box
Herrur, Festina Chrono Bike Alarm WR100m 16173 quartz stål, stålband guldfärgad med extra länkbitar, manual, cert och box (ca2007)
Herrrur, Omega De Ville Electronic f 300 Hz manuell datum plexiglas(sprickor) läderband ej original
Herrur, Longines Dolce Vita quartz safirglas kronograf datum repig boett Modellnr.L5.656.4 Snr.31071054 läderband
Gitarr, halvakustisk Gitarr Ibanez Commemorative MASA med inbyggd mikrofon, modellnr:SX72TBC120, skruvar saknas på batteriluckan, repor, stöt och lackskador
Dragspel, pianodragspel Hohner, sliten, trasig låsfunktion på dragspelet, i skadat fodral
Pantvaror Kamera
Digitalkamera, Fujifilm usb-sladd till dator och tv, med manual, cd-skivor, ej funktionsgaranti
Pantvaror Kamera
Kamera, Digital/System Fujifilm Finepix S2 pro linsskyd ej original, med axelrem, manual, ej funktionsgaranti