Avslutad | Dekorativa – Onsdag 28 oktober 2009
Klubbad för
Bild saknas
1 par ljusstakar, silver, italienska, omkring 1930.
Ragnar Alrye, olja på pannå, signerad och daterad- 34. 62 x 52 cm. Ramad, ram med skada