Avslutad | Pant – Torsdag 16 april 2009
Klubbad för
Pantvaror Övrigt
Lampa i plexiglas "stjärnor" Isabel Beautylight of Sweden, ca 31,5cm x 23,5cm med orginalkartong
Pantvaror Övrigt
9 böcker, Svenska Adelns Ättartavlor, Gustaf Elgenstierna (slitage)
Visa varaUtgått
Pantvaror Övrigt
Spegel, Gustaviansk (skador, dekorkompletteringar, 1 glas utbytt), höjd ca 100cm
Visa varaUtgått
Pantvaror Övrigt
Sveriges rikes lag , Tryckt i Kongl.Tryckeriet,1780 hos Henr.Fougt. R.K.V.O (slitage)
Visa varaUtgått
Pantvaror Övrigt
Miniatyr, föreställande Anna Elisabeth Stuel von Holstein, höjd ca 5cm