621 - 640 av 948
1...313233...48 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 16 april 2009

Klubbad för

Snusflaska (skador), höjd ca 8cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Figurin i sten "slöjfisk", på träställning, (skador), höjd ca 3,5cm

175 kr

Utrop: 50 kr

Bemålad dekor i trä. längd ca 30cm (skador)

250 kr

Utrop: 300 kr

Vas i blå nyans med dekor guld, keramik, höjd 13cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Askfat, keramik, Sven jonsoon Lagun, ca 24,5cm x 24,5cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

Ljusstakar i metall, höjd ca 30cm

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par lampetter i metall, höjd ca 32cm

850 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par ljusstakar i mässing Skultuna N: 38, höjd ca 20cm

425 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par ljusstakar i metall, höjd ca 23cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

Brevpress i glas, Murano, millefiori

Pantvaror Övrigt

Pantvaror Övrigt

Brevpress i sten, Studio Gustavsberg-84

Pantvaror Övrigt

Kruka, blå/vit Gustavsberg (sprickor)

Pantvaror Övrigt

2 Tenntallrikar diameter ca 29cm (ostämplad, skador)

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

Tavla, gravyr, skadad, ca 20x29cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Ljusstake tenn Hans Wicksten 1782-1810 Västerås (skador), höjd ca 21cm

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Övrigt

4 st champagneglas ( nagg )

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

Vas Rörstrand, (krackelerad) höjd ca 32cm

275 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Vas Majolika, höjd ca 25cm

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

Vas Rörstrand (krackelerad) höjd ca 24cm

175 kr

Utrop: 50 kr