Avslutad | Pant – Torsdag 5 februari 2009
Klubbad för
Tavla olja Leopold Fare 50x62cm "landskap mellan träden Magaluf-71" (d). Skickas ej.
Tavla monogram signerad i plåten Felicien Rops etsning aquatint "naken dam". Skickas ej.
Tavla blandteknik sign. Astrid Nordenstam "världens födelse" ca. 38x43 cm (d. Skickas ej.)
2 Etsningar, 2 skadade blad (osignerad Zorn oramad Medföljde Föreningens för Grafisk Forms Årspublikation 1889) skador oramade
Tavla Ferdinand Hernlund sundsmälen 17/6 76 ca 17X24 med ram (d). Skickas ej.
Visa varaUtgått
1 Polaroid photo signerad William Wegman-05/06 oramad(liten fläck i ytterkant) 75,5 x 55,5 cm (d). Skickas ej.